Organize Sanayi Bölgesi Yanıyor

Başakşehir’de tekstil firmalarının bulunduğu binanın girişinde yangın çıktı. Yangında bina girişinde bulunan kimyasal madde yüklü tanker, TIR ve bir otomobil alev alev yandı.

2 Mart 2015
bosluk

Başakşehir’ de Daire Yangını

Başakşehir Şahintepe Mahallesi Şirin sokak üzeri 28 sayılı 4 katlı binanın 4.kat daire dahilinde yangın meydana geldi.

9 Şubat 2015
bosluk

Başakşehir Gecekondu Yangını

Başakşehir Şahintepe Mahallesi Lalezar Sokak 37 numaralı tek katlı gecekonduda yanma meydana geldi.

5 Şubat 2015
bosluk

İbb’den İkitelli’deki Yangına İlişkin Açıklama

ibbİBB, Başakşehir Dersan-Kop Sanayi Sitesi’nde dört katlı işyerinin çatısında çıkan yangınla ilgili açıklama yaptı.

İBB tarafından yapılan yazılı açıklamada, “Başakşehir Dersan-Kop Sanayi Sitesi’nde dört katlı işyerinde çıkan yangın İstanbul itfaiyesini alarma geçirdi. Saat 20.11 de alınan ihbarla Başakşehir ve İkitelli İtfaiye grubu saat 20.17’de yangına müdahale etti” denildi.

23 Aralık 2014
bosluk

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde Yine Yangın Çıktı

Başakşehir'de Yangınİkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde çıkan yangın kısa sürede büyüdü. Yangına Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan çok sayıda itfaiye grubu müdahale etti. Alevler, yaklaşık 3 saat süren çalışmaların ardından kontrol altına alınabildi. Soğutma çalışmaları başlatıldı.

18 Aralık 2014
bosluk

İstanbul Topkapı’da büyük yangın!

Topkapı'da yangınİstanbul’da Topkapı Alt Geçidi’ndeki Ucuzluk Çarşısı’da yangın çıktı. Esnaf ve yurttaşlar çarşıyı boşaltırken olay yerine gönderilen itfaiye ekipleri yangını söndürdü.

29 Kasım 2014
bosluk

Murat Yıldırım Kimdir?

Murat Yıldırım biyografisiMurat Yıldırım 13 Nisan 1979 Konya doğumlu Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Annesi ve babası aslen Mardinli olan Yıldırım, babasının öğretmenlik görevi nedeniyle 1979’da Konya’da doğdu.

Yıldırım, Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümününden sekizinci senesinde mezun oldu.

22 Kasım 2014
bosluk

Toki Kayaşehir Mevlana İlkokulunda Yangın Tatbikatı

İlkokulda Yangın TatbikatıBaşakşehir Belediyemiz İtfaiye Müdürlüğünün katkılarıyla okulumuzda 04.11.2014 tarihinde saat 14.00´te “Yangın Tatbikatı” yapılmıştır.

Öğrencilerimiz yaparak ve yaşayarak bilgilendirilmişler ve örnek teşkil eden tatbikata bizzat katılmışlardır.

6 Kasım 2014
bosluk

Başakşehir’de İETT Otobüsünü Yaktılar

Otobüs YaktılarBAŞAKŞEHİR’de yüzleri maskeli bir grup, cadde üzerinde seyir halinde bulunan İETT otobüsünü durdurup ateşe verdi.

Olay sonrası otobüs tamamen kullanılamaz hale geldi.Olay, dün saat 22.00 sıralarında Başakşehir Şahintepe Mahallesi İstanbul…
BAŞAKŞEHİR’de yüzleri maskeli bir grup, cadde üzerinde seyir halinde bulunan İETT otobüsünü durdurup ateşe verdi. Olay sonrası otobüs tamamen kullanılamaz hale geldi.

14 Haziran 2014
bosluk

Cansu Dere Kimdir?

Cansu Dere biyografisiCansu Dere 14 Ekim 1980 Ankara doğumlu Türk manken, sunucu, oyuncudur. Başarılı bir mankenken oyunculuğa geçiş yapmıştır. Yunanistan göçmeni bir ailenin kızı olan Dere, özellikle Sıla ve Eyşan rolleriyle akıllarda yer etmiştir. İlk ve orta öğrenimini İzmir’de tamamladı. 2000 yılında Kanal D Miss Turkey 3. güzeli oldu ve profesyonel mankenlik yapmaya başladı.

7 Şubat 2014
bosluk
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • >
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------