Başakşehir’de atık yağ ve pil toplama yarışması

Başakşehir Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortak başlattığı çalışma ile en çok bitkisel atık yağ ve pil toplayan okulları ödüllendiriyor.

5 Şubat 2017
bosluk

Küçük hayaller büyük projeler İstanbul başlıyor

Başakşehir Living Lab ‘Küçük hayaller büyük projeler İstanbul Yarışması’na destek verdi.

7 Mart 2015
bosluk

İmam Hatip Güreş Müsabakasında İstanbul 2.si

Toki Celalettin Ökten Anadolu İmam Hatip Lisesi, Öğrencilerimiz İmam Hatip Liseleri Arasında Yapılan Güreş Müsabakalarında İstanbul 2.si oldu.

26 Ocak 2015
bosluk

Atletizm Yarışmalarında İstanbul 1.si Olduk

Atletizm Yarışmasıİmam hatip liseleri arasında düzenlenen spor oyunlarında puanlı atletizm yarışlarında takım halinde İstanbul 1.si Toki Celalettin Ökten Anadolu İmam Hatip Lisesi oldu

27 Aralık 2014
bosluk

TOKİ 7 İklim 7 Bölge Ulusal Mimari Proje Yarışması

TOKİ 7 İklim 7 BölgeBaşbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ve Emlak Konut GYO tarafından düzenlenen “7 İklim 7 Bölge Gelenekten Geleceğe Ulusal Mimari Proje Yarışması”nın sonuçları belirlendi. Kazanan eserler hayata geçiriliyor.

13 Kasım 2014
bosluk

Emlak Konut ve TOKİ ödül töreni düzenliyor!

7 iklim 7 bölgeBaşbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ve iştiraki Emlak Konut GYO tarafından düzenlenen “7 İklim 7 Bölge Gelenekten Geleceğe Ulusal Mimari Proje Yarışması”nın sonuçları belirlenmiştir.

7 Kasım 2014
bosluk

İnovasyon yarışması

inovasyon yarışmasıBaşakşehir İnovasyon ve Teknoloji Merkezi (Başakşehir Living Lab),Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), İkitelli Organize Sanayi Bölgesi (İOSB) işbirliğiyle İnovasyon yarışması düzenliyor.

26 Eylül 2014
bosluk

Toki ve Emlak Konut’tan Ulusal Mimari Proje Yarışması

Ulusal Mimari Proje YarışmasıTOKİ ve Emlak Konut GYO ulusal mimari proje yarışması düzenledi.Son başvuru tarihi 15 Ekim 2014 olan yarışmada kazanan 150bin TL’nin sahibi olacak. Ayrıca proje hayata geçirilecek.

18 Temmuz 2014
bosluk

Twitter’da Huzur Sokağı yarışması başladı

Twitter'da Huzur Sokağıatv’nin ilgiyle takip edilen ve sosyal medyada da çok konuşulan dizisi Huzur Sokağı, Twitter yarışması başlattı. Ekrana geldiği cuma günleri, Twitter’da Trending Topics olarak en çok konuşulanlar arasına giren dizi, Twitter’da başlattığı yarışmada her hafta sorulacak bir soruyu doğru cevaplayan bir izleyicisini dizi setinde misafir ediyor.

27 Aralık 2013
bosluk

Kayaşehirli çocukların Ramazan etkinlikleri

ramazan da tiyatroBaşakşehir’in Kayaşehir bölgesinde yapılan Ramazan programında çocuklara yönelik öğreti oyunlar ve yarışmalara yer verildi.

Programı takip eden çocuklar ve aileleri hoş vakit geçirdi.

Maskot Mehteran Takımı‘nın sahne almasıyla Kayaşehirliler marşlara tempo tuttu. Mehter takımı seyircilerden büyük ilgi gördü.

16 Temmuz 2013
bosluk
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • >
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------