Kayaşehir, altınşehire dönüşüyor

Mehmet Canıtatlı yazısıSon 5 yılda İstanbul’un en çok yatırımcı çeken ilçelerinden olan Başakşehir’deki değişim baş döndürücü hızla devam ediyor.
Merkezinde arsa kalmayan ilçenin en bakir bölgelerinden Kayabaşı Emlak Konut GYO’nun ard arda düzenlediği ihalelerle artık modern bir şehre dönüşüyor. Üstelik vatandaştan da rağbet görerek.

25 Ekim 2014
bosluk

Yağmur Tanrısevsin'e Büyük Övgü

Yağmur TanrısevsinSabah gazetesi köşe yazarı Yüksel Aytuğ, Kaçak dizisi başrol oyuncusu olan Yağmur Tanrısevsin’e büyük övgülerde bulundu.
“Bir yıldız doğuyor” başlığı ile yazmış olduğu yazıyı okumak için tıklayınız

10 Ekim 2014
bosluk

TRT’ye Osmanlı Teşekkürü

trt logoYazımın iki kısmı var. Birinci kısmında TRT’ye bir teşekkür var. İkinci kısmında ise TV Dizlerinin toplum üzerindeki etkisi üzerine kısa bir gözlemim var.

11 Kasım 2013
bosluk

Öz Eleştiri: Renkler ‘kaçak’ yapıyor!

mesut yar 1Posta gazetesi televizyon eleştirmeni Mesut Yar, Kaçak dizisini yorumladı:Renkler ‘kaçak’ yapıyor!

“Kaçak” (atv) dizisi iyi bir proje. Aslına bakarsanız Memati karakterinden soyunabilmesi adına Gürkan Uygun için muhteşem bir fırsat.

20 Ekim 2013
bosluk

Kıymetlimiz Şule Yüksel Şenlerimiz

ŞULE YÜKSEL ŞENLER STAR’A KONUŞTUOnu ameliyathanenin kapısından uğurlarken avuçlarımın arasında sıkıca tuttuğum elini öpüyorum. Gözyaşlarımı gizliyor, görsün istemiyorum.

O ise kapıdan girmeden son kez gözlerime bakıyor ve “hakkını helal et Merve’ye (Kavakçı) selam söyle” diyor.

“Ameliyattan uyanamama riski yüksek” demişti Dr Mevlüt bey. Sözleri zihnimde yankılanıyor. Bu gözlere son kez mi bakıyorum, bu pamuk elleri bir daha öpebilecek miyim acaba..

3 Ekim 2013
bosluk

Kralından çirkin bir ‘kaçak’

kaçak diziDün kaldığımız yerden devam edelim! Yok yok, ‘A.Ş.K.’ dizisi değil, ‘motif indeksi’ üzerine! Hatırlarsanız, sözlü kültürün efsanelerinde karşımıza çıkanları andıran anlatı motiflerine bugün dünyamızı renklendiren filmlerde de rastladığımızı belirtmiştik.

1 Ekim 2013
bosluk

“KAÇAK”tan Özel Harekat Göndermesi

Sina Koloğlu 1Aksiyonu sırıtmayan bir dizi “Kaçak”. Hatta hayli sert sahneleri de mevcut. Yönetmen “Şubat”ın yönetmeni Volkan Kocatürk. Hız kesmemek adına epey uğraşmış.

29 Eylül 2013
bosluk

Kaçak, Çalıkuşu’na çelme attı

oya doğan 1Salı akşamı iki iddialı yapım yayın hayatına başladı. Bir tarafta Kanal D’de Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’le Çalıkuşu, diğer yanda atv’de Gürkan Uygun ve Özlem Yılmaz’la Kaçak vardı. Üstelik Çalıkuşu’nu Çağan Irmak, Kaçak’ı Volkan Kocatürk yönetiyordu.

29 Eylül 2013
bosluk

Penguenler, Kurtlar Vadisi’ne karşı

gürkan uygun 99Türkiye’nin en başarılı dizisi hangisi” diye sorsanız ben hiç düşünmeden “En başarılılarından bir tanesi Kurtlar Vadisi” derim. 11 sezondur hangi kanala giderse gitsin gerçek bir fenomene dönüşmüş durumda. Üstelik yıllar içinde transfer olmadığı kanal da kalmadı. Dizi izleyicisini gittiği kanala taşımakla kalmıyor yaptığı sinema filmleriyle de hem izleyicisini hem de yapımcıları maddi manevi mutlu ediyor. Bu yıl yeni sezonunda ilginç bir slogan ortaya atıyorlar. 

11 Eylül 2013
bosluk

Ekranların yeni Robin Hood’u Kaçak olacak!

oya doğan 1Gürkan Uygun’un Kurtlar Vadisi’nden ayrıldıktan sonra ne oynayacağını en çok merak edenlerden biri bendim. Çünkü 10 sene Memati karakterine hayat verdikten sonra izleyicinin algısını nasıl kıracağı muammaydı.

17 Ağustos 2013
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------