Melisa Aslı Pamuk Kimdir?

Melisa Aslı Pamuk biyografisiMelisa Aslı Pamuk 14 Nisan 1991 yılı Hollanda Haarlem doğumlu Türk kökenli, Hollanda vatandaşı profesyonel oyuncu ve modeldir.
2011 Türkiye Güzellik Kraliçesi Yarışması olan ve L’Oréal Paris sponsorluğunda FOX TV’de yayınlanan ve finali 3 Haziran 2011’de İstanbul’da gerçekleşen Miss Turkey yarışması birincisidir.

16 Aralık 2014
bosluk

Işıl Yücesoy Kimdir?

Işıl Yücesoy biyografisiIşıl Yücesoy 2 Ekim 1945 Kırklareli doğumlu sinema ve tiyatro oyuncusu, ses sanatçısıdır. Ankara Devlet Konservatuarı’ndan mezun olan Işıl Yücesoy, 1969 yılında Devlet Tiyatrosu’nda sanat hayatına atıldı. Daha sonra 1975 yılında şarkıcı olarak sahneye çıkmaya başladı.

1 Kasım 2014
bosluk

Burak Hakkı Kimdir?

Burak Hakkı biyografisiBurak Hakkı 23 Mayıs 1972 İstanbul doğumlu Türk oyuncu, modeldir.  İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Ekonometri Bölümü’nden mezun olmuştur. 10 yıl modellik ve mankenlik yapmış ve 1000’den fazla defile tanıtım ve organizasyonlarda yer almıştır. 16 reklam filminde oynamış ve birçok yarışma da mankenlik dalında Türkiye’yi temsil etmiştir.

10 Ekim 2014
bosluk

Birce Akalay Kimdir?

Birce Akalay biyografisiBirce Akalay 19 Haziran 1984, İstanbul doğumlu Türk oyuncudur. Pera Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro bölümünde lise eğitimini tamamladı (2003). Aynı yıl girdiği İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji Bölümündeki eğitimini tamamlamadı fakat Haliç Üniversitesi Konservatuar Tiyatro Bölümünden mezun oldu.

27 Eylül 2014
bosluk

Şerif Sezer Kimdir?

Şerif Sezer biyografisiŞerif Sezer 1943 yılında Bursa doğumludur. Mudanya ilçesinde zeytincilikle uğraşan bir ailenin en büyük kızı olarak doğmuştur.  İlkokulu Mudanya’da okudu. Ortaokula gönderilmez.  14 yaşında babasının yanından kaçarak Ankara’daki annesinin yanına yerleşir. Kendinden iki yaş küçük çocuklarla okumaya cesaret edemez. Kız enstitüsüne yazılır.

18 Mart 2014
bosluk

Tuvana Türkay Kimdir?

Tuvana Türkay biyografisiTuvana Türkay 3 Ekim 1990 İstanbul doğumludur. İstanbul Üsküdar’da dünyaya gelen  Tuvana Türkay baba tarafı Bulgaristan göçmeni anne tarafı Kırım Türklerinden yani melez sayılabilir. Güneş Koleji mezunu olan Tuvana Türkay Beykent Üniversitesi Radyo TV-Sinema Bölümü’nü okumaktadır. 9 yaşında oyunculuğa başlayan Türkay, Kent Şeker ,Türk Telekom ,Only Ped ,Akbank , Ayyıldız GSM , Coca Cola gibi bir çok ünlü markanın reklam yüzü oldu.

1 Mart 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------