Toki Başkanı: Kayabaşında 5 ay sonra bitecek 3 bin daire var

Toki Kayaşehir tanıtım videosuBaşbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ergün Turan, Kayabaşı bölgesinde inşaatı 3-5 ay sonra bitecek 3 bin adet daire bulunduğunu belirterek, “Bu sosyal konutları şu anda satışa koyabiliriz.

5 Şubat 2017
bosluk

Yeşil alanları TOKİ’ye sattılar

toki yeşil alanCHP Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Mehmet Polat, Belediye ve TOKİ hakkında suç duyurusunda bulundu.

İktidara geldiği günden bugüne sık sık yolsuzluklarıyla gündeme gelen AKP, şimdi de belediyeleriyle gündemde. AKP’li İstanbul Gaziosmanpaşa Belediyesi’nin halka ait yerleri TOKİ’ye sattığı ortaya çıktı. 27 yıl önce, yeşil alan olarak Belediye’ye devredilen arsalar artık TOKİ’nin elinde.

27 Kasım 2014
bosluk

‘Riskli bölgeler yeşil alan olacak’

kadir topbaş 3Deprem riski taşıyan alanların üçüncü havalimanının bulunduğu bölgelerde yeni yerleşim alanlarına taşınacağını söyleyen Topbaş, “Riskli bölgelerin en az yüzde 50’si yeşil alana dönüştürülecek” dedi

20 Haziran 2014
bosluk

Yeşil Alana İnşaat Ruhsatı Verdi

yeşil alana inşaatYer AKP’li Belediye Yönetiminden olan Başakşehir İlçesi: Planlar da park yeri olan ve vatandaşların dinlenme alanları olarak gösterilen iki alana inşaatlar yapılıyor!

8 Kasım 2013
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------