Sezgin Erdemir Kimdir?

sezgin erdemir biyografisiSezgin Erdemir 12 Ocak 1976 İstanbul doğumludur. Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik mezunudur.

TRT 1 ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Diriliş “Ertuğrul” kadrosuna ünlü bir oyuncu daha dahil oldu. Sezgin Erdemir dizide “Sungurtekin” karakterine hayat veriyor

5 Şubat 2016
bosluk

Goncagül Sunar Kimdir?

Goncagül Sunar biyografisiGoncagül Sunar 17 Eylül 1970 İstanbul doğumlu Tiyatro, sinema, dizi oyuncusu ve müzisyendir. Kadıköy’deki lise hayatından sonra bir süre resim eğitimi aldı, daha sonra esas istediği şeyin oyunculuk olduğunu anlayıp o yıl açılan “Şahika Tekand Art and Acting Stüdyo” şimdiki adıyla “Şahika Tekand Stüdyo Oyuncuları”na başladı.

6 Aralık 2014
bosluk

Şeyla Halis Kimdir?

Şeyla Halis biyografisiŞeyla Halis, 13 Ocak 1977 İstanbul doğumlu tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur. Ev hanımı anne, memur baba ve sürekli dil öğrenen ağabeyinin yanına 4. kişi olarak dünyaya geldi.

20 Eylül 2014
bosluk

Ümit Yesin Kimdir?

Ümit Yesin biyografisiÜmit Yesin 28 Ocak 1954 Ankara doğumlu Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur. Müjdat Gezen Tiyatrosu, Tiyatrokare gibi topluluklarda çalışan sanatçı, genellikle yardımcı oyuncu rollerinde oynamıştır.

Çiçek Taksi dizisiyle geniş izleyici kitlesine ulaşmıştır.

3 Haziran 2014
bosluk

Serhat Kılıç Kimdir?

Serhat Kılıç biyografisiSerhat Mustafa Kılıç 8 Temmuz 1975 Ankara aslen Malatyalı Türk sinema ve tiyatro oyuncusu, televizyoncu. 1994’te Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro bölümünü burslu olarak kazandı. 1998 yılında mezun oldu. 1992’den 2001’e kadar farklı tarihlerde radyo programcılığı yaptı.

8 Mart 2014
bosluk

Yüksel Ünal Kimdir?

Yüksel Ünal biyografisiYüksel Ünal 5 Temmuz 1974 Almanya doğumludur. Oyuncu radyo program yapımcılığı, sunuculuk, seslendirme, reklam ajanslarında metin yazarlığı ve grafikerlik gibi işlerde çalıştı.

Radyoda program yaptığı dönemde dinleyicisi Ayşegül Ünal’la hayatını birleştiren Yüksel Ünal, İzmir’de Tansaş Çocuk Tiyatrosu, Drama Oluşum Sahnesi, Tiyatro evi İzmir’de oyunlar oynadı.

4 Ocak 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------