Bensu Soral Kimdir?

bensu soralBensu Soral, 2 Şubat 1991 Bursa İnegöl doğumludur. İnegöl Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’de grafik üzerine öğrenim gördü. Dizi oyuncu Hande Soral ablasıdır.

23 Eylül 2016
bosluk

Nuri Gökaşan Kimdir?

Nuri Gökaşan biyografisiNuri Gökaşan 20 Haziran 1950 yılı Ankara doğumlu Türk tiyatro,sinema oyuncusu ve seslendirme sanatçısıdır.Gazi Üniversitesi İletişim Radyo-TV bölümü mezunu.

6 Aralık 2014
bosluk

Mehmet Ulay Kimdir?

Mehmet Ulay  biyografisiMehmet Ulay Antalya’nın Alanya ilçesinde 1947 yılında doğmuş Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur. Kabataş Lisesi mezunu olan sanatçı, 1963’te Devlet Tiyatrolarında sanat hayatına başladı. 1965’te AST içinde yer alan Mehmet Ulay, 1969 yılında İngiltere’ye giderek Oldwick Theater’da görev aldı.

3 Haziran 2014
bosluk

Gülen Karaman Kimdir?

Gülen Karaman biyografisiGülen Karaman, Tiyatro, televizyon dizisi ve seslendirme çalışmalarıyla tanınan Türk oyuncu. En çok bilinen dizileri, Şehnaz Tango, İkinci Bahar ve Kavak Yelleri’dir.Kavak yelleri dizisinde ise Leman karakterini canlandırmaktadır.

15 Mayıs 2014
bosluk

Ayhan Işık Kimdir?

Ayhan Işık biyografisiAyhan Işık 1961 doğumludur. Eğitimini İstanbul Sanat Tiyatrosunda tamamlamıştır. Tiyatro deneyimleri: Bu Para Başka Para, Lady Macbeth – Lord Macbeth, Kuvayi Milliye, Romeo – Juliet, Çizmeli Kedi, Alo Komşumuzu Öldürdük

24 Aralık 2013
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------