Ayça Varlıer Kimdir?

Ayça Varlıer biyografisiAyça Elif Varlıer 22 Haziran 1977 yılı Ankara doğumlu Türk oyuncu ve şarkıcıdır. Ayça Varlıer, Amerika’da Hartt Scoll of Music’te müzikal sinema üzerine eğitim aldıktan sonra, Harvard Üniversitesi’nin Moskova Sanat Okulu’yla ortaklaşa yaptığı program dahilinde beş ay Moskova’da, iki yıl Boston’da kalarak oyunculuk master’ı yapmış.

21 Mart 2016
bosluk

Serkan Çayoğlu Kimdir?

Serkan Çayoğlu biyografisiSerkan Çayoğlu Almanya doğumludur. Serkan Çayoğlu yakışıklı model,manken ve oyuncudur. Fit vücudu ve yakışıklılığı ile dikkatleri çekmektedir. İstanbul’da yaşamını sürdürmektedir.

26 Haziran 2014
bosluk

Salih Bademci Kimdir?

Salih Bademci biyografisiSalih Bademci 15 Ağustos 1984 İzmir doğumlu Türk oyuncudur. Bornova Anadolu Lisesi mezunudur.

Serdar Akar’ın Barda filminde ve yine Serdar Akar’ın yapımcılığını üstlendiği Elveda Rumeli dizisinde rol almış olup, şu anda Kanal D’de yayınlanan Zeytin Tepesi dizisinde Akın karakterini canlandırmaktadır.

5 Haziran 2014
bosluk

Zerrin Sümer Kimdir?

Zerrin Sümer biyografisiZerrin Sümer 1945 İzmir doğumludur.  İlkokul ve ortaokulu İzmir Bergama’da okudu. Ortaokul yıllarında Bergama Halk Eğitim Merkezi’nde sahneye çıkarak Tiyatro hayatına başladı. Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezun oldu. Konservatuarın son senesinde Devlet Tiyatrosu’nda profesyonelliğe adım attı.

3 Haziran 2014
bosluk

Haldun Boysan Kimdir?

Haldun Boysan biyografisiHaldun Boysan 6 Temmuz 1958 Ankara doğumlu Türk sinema oyuncusu ve seslendirme sanatçısı, Gazeteci ve mimar Aydın Boysan’ın oğludur. Ankara Üniversitesi, Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro bölümü mezunudur.

T.E.D. Ankara Koleji’ni bitirdi. Ankara Üniversitesi, Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro bölümünden 1987 yılında mezun oldu.

19 Nisan 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------