Giriş Kayaşehir’de 170 dükkan satıldı!

Son Güncelleme: 30 Nisan 2013 - 9:37 0 Yorum Yazar:

giriş kayaşehir dükkanEmlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’na ait arsa üzerinde Makro İnşaat ve Ak Yapı ortaklığı tarafından inşa edilen Bahçetepe İstanbul projesindeki Giriş Kayaşehir’in 212 dükkanı bu gün kıran kırana yapılan açık artırmalarla yeni sahiplerini buldu.

Satışa çıkan işyerlerinden 170’i satılırken 85 milyon liralık bir hasılat elde edildi.

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’na ait arsa üzerinde Makro İnşaat ve Ak Yapı ortaklığı tarafından inşa edilen Bahçetepe İstanbul projesindeki Giriş Kayaşehir’in 212 dükkanı bu gün kıran kırana yapılan açık artırmalarla yeni sahiplerini buldu. Satışa çıkan işyerlerinden 170’i satılırken 85 milyon liralık bir hasılat elde edildi.

İstanbul’un gelişim bölgeleri arasında yer alan Başakşehir’de Emlak Konut GYO’a ait arsa üzerinde hasılat paylaşımı ile gerçekleştirilen Bahçetepe İstanbul’un ticari üniteleri Giriş Kayaşehir adı altında satışa arz edildi. 212 dükkanın yüzde 81’ini oluşturan 170 işyeri yatırımcı ve girişimciler tarafından açık artırma ile satın alındı. Makro İnşaat Yönetim Kurulu başkanı Ercan Uyan tarafından dile getirilen 80 milyon liralık tahmini satış beklentisinin üzerine çıkılırken elde edilen 85 milyon liralık hasılat Emlak Konut GYO’nun kasasına aktarıldı.

“Beklentilerin yüzde 25 üzerine çıktık”

Elde edilen satış rakamlarını değerlendiren Ercan Uyan, beklentilerinin yüzde 25 üzerine çıktıklarına değinerek, “Elimizde ticari ünitelerin yüzde 19’unu oluşturan 42 işyeri daha mevcut. Bunların satışı da artık belirlenen fiyatlar üzerinden devam edecek. İyi bir gelir elde ettik. Yatırımcılarımız Emlak Konut GYO’ya ve bize güvendikleri için müteşekkiriz. Geleceği olan bir bölgede iyi bir yatırım yaptılar. Bizde söz verdiğimizden daha kısa bir süre içinde konutları ve ticari üniteleri teslim ederek burada yaşamın başlamasına katkıda bulunacağız” diye konuştu.Emlaktasondakika.com

Giriş Kayaşehir’de 170 dükkan satıldı! ile Benzer Yazılar:

30 Nisan 2013 Saat : 9:37
  GENEL

Giriş Kayaşehir’de 170 dükkan satıldı! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------