Gizem Denizci Kimdir?

Son Güncelleme: 20 Kasım 2014 - 2:15 0 Yorum Yazar:

Gizem Denizci biyografisiGizem Denizci 1988 yılında Bilecik’te doğumludur.  Aslen Tekirdağ’lıdır. Bir çok şehir gezdi ve eğitimini farklı okullarda tamamladı.2001 yılında Kars Gençlik Kulübü Tiyatro’suna katıldı ve buradaki eğitiminin tamamladıktan sonra birçok tiyatro oyununda yer aldı.Liseyi Tekirdağ Anadolu Lisesi’nde okuduktan sonra Marmara Üniversitesi Ekonometri bölümünden mezun oldu.2009 yılında Bosphorus Akademi’den kamera önü oyunculuk eğitimi aldı.Birçok dizi ve reklam filminde yer aldı ve 2009 yılında ilk sinema deneyimi olan, Atıl İnaç’ın yönettiği Kolpaçino filminde rol aldı.
2011 yılında “Oyuncu Tayfası” tiyatro topluluğuna dahil oldu.Burada Semaver Kumpanya’dan Volkan Sarıöz’den “İleri Oyunculuk Teknikleri” üzerine bir eğitim aldı. Alp Köksal’dan “Şan ve Nefes Teknikleri” üzerine bir eğitim aldı.Oyuncu Tayfası’nın 3 yetişkin oyunu (Prova,Cumartesi Gecesi,Fehim Paşa Konağı) ‘nda ve bir adet de çocuk oyunu (Harikalar Diyarı) ‘nda oynadı.

Eğitimine hala Oyuncu Tayfası’nda devam etmekte, birçok workshop programlarına katılmakta ve oyunculuk kariyerine devam etmektedir.En son 16 Kasım’da vizyona girecek olan Özcan Deniz’in yazıp yönettiği “Evim Sensin” sinema filminde Defne karakterini canlandırdı.Şu anda “2 Yaka Bir İsmail” dizisinde Bahar karakterini canlandırmaktadır.
Filmografisi

2013 Güzel Çirkin – Aydan
2012 Evim Sensin – Defne
2012 İki Yaka Bir İsmail – Bahar
2010 Lale Devri – İnci
2010 Geniş Aile – Afitap
2009 Kolpaçino : Bir Şehir Efsanesi – Burcu
2008 Adanalı

Gizem Denizci Kimdir? ile Benzer Yazılar:

20 Kasım 2014 Saat : 2:15

Gizem Denizci Kimdir? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------