Gizlenen ‘Gulyabani’ ortaya çıktı!

Son Güncelleme: 16 Aralık 2013 - 12:07 0 Yorum Yazar:

Gulyabani 1Çekimleri gizlilik içinde sürdürülen ‘Gulyabani’ isimli filmle ilgili sır perdesi aralanıyor. Orçun Benli’nin yönettiği filmde Hasan Küçükçetin; dijital makyajla gulyabaniye dönüştürüldüYapımcılığını İrfan Tözüm’ün, yönetmenliğini ise Orçun Benli’nin üstlendiği ‘Gulyabani’ isimli fantastik filmle ilgili bilgiler gün yüzüne çıkmaya başladı.

GÜNAYDIN, hazırlıkları büyük bir gizlilikle yürütülen filmin karakterinin görüntülerini ele geçirdi. Başrollerini Hasan Küçükçetin, Deniz Uğur, Ceyda Ateş, Melike Öcalan ve Didem Balçın’ın paylaştığı filmde, 1976 yapımı ‘Süt Kardeşler’ filmine göndermeler bulunuyor. Filme ismini veren gulyabaniyi genç oyuncu Hasan Küçükçetin canlandırıyor. Atv’nin sevilen dizisi ‘Kaçak’ ve ‘Gelmeyen Bahar’ isimli sinema filminde rol alan Küçükçetin; maske ve dijital makyajla gulyabaniyi dönüştü. Ünlü oyuncu filmde, karakter için özel kostümler giyecek.

POST PRODÜKSİYON ALTI AY SÜRDÜ
Filmdeki gulyabani maskesi için, İngiltere’den getirtilen lateks malzeme kullanıldı. Küçükçetin’in filmde giydiği gulyabaninin elbisesi ise modacı Matin Serenciyan tarafından özel olarak tasarlandı. Gulyabaninin kullandığı asa da Şaman dinine dikkat çekmek için koç başından yapıldı. Çekimler sırasında maskenin üzerine uzun süren bir dijital makyaj çalışması yapıldı. Post prodüksiyonu altı ay süren film, 28 Şubat’ta gösterime girecek.

Gizlenen ‘Gulyabani’ ortaya çıktı! ile Benzer Yazılar:

16 Aralık 2013 Saat : 12:07
  GENEL

Gizlenen ‘Gulyabani’ ortaya çıktı! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------