Görkem Sevindik Kimdir?

Son Güncelleme: 25 Şubat 2014 - 3:42 0 Yorum Yazar:

Görkem Sevindik biyografisiGörkem Sevindik 17 Ekim 1986 Adana doğumludur.Eğitim öğretim hayatını burada tamamlayan Görkem Sevindik’in en büyük hayali ise oyuncu olmaktı. Sinema ve tiyatroculuk için içerisinde inanılmaz bir sevgi besleyen Görkem çok disiplinli ve çok çalışkan birisiydi ve idealleri vardı bu ideallerinin peşinden koşarak istanbul’un yolunu tuttu ve burada çabalamaya uğraşmaya başladı. Ardından Görkem Sevindik msm ye katıldı. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde eğitim almaya başladı. Kendisini yavaş yavaş geliştirmeye başlayan Görkem Sevindik takip eden yıllarda Uğur Uludağın tiyatro ekibine katıldı buradada çalışmalarına ve egitimine devam ederek kendisini geliştirmeyi sürdürdü.

Bu tiyatro ekibinde küçük rollerde kendini gösterme şansını bulan Görkem Sevindik ilerleyen zamanlarda kendisini kanıtlamak adına Best Model yarışmasına katıldı fakat burada çok büyük bir başarı elde edemedi. Daha sonra Pana Film Akademi’nin açıldığını duydu ve hemen buraya kayıt oldu.

Burada Kurtlar Vadisinin yapımcısı olan Raci Şaşmaz ile tanıştı ve Raci Şaşmaz onu çakırın oğlu pusata ve çakıra çok benzedigi için bu rolde oynaması için bir teklif sundu. Ardından Görkem Sevindik Kurtlar Vadisi dizisinde boy göstermeye başladı. Bu rol sayesinde kendisini kanıtlama fırsatı eline geçen görkem bu fırsatları iyi degerlendirdi ve değerlendirmeye de devam ediyor.
Görkem kısa süre içerisinde büyük bir hayran kitlesi edindi ve yüzlerce binlerce insanı peşinden sürükler hale geldi. Küçüklügünden beri Kurtlar Vadisi Hayranı oldugunu belirten Görkem Sevindik bu rolü oynama teklifi geldigi zaman çok şaşırmış ve çok mutlu olmuştur.

Oyunculuk hayatına hala devam etmekte olan Kurtlar Vadisi ile başlamış ve bu dizi ile oyunculuk hayatını devam ettirmektedir. Görkem Sevindik Kurtlar Vadisi dizisinde Süleyman Çakır’ın
Oğlu Pusat Çakır karakterini canlandırmakta ve işini büyük bir titizlik ile
özenli bir şekilde yapmaktadır.

Oynadığı Diziler

Kalbim Seni Seçti
Konuk Oyuncu
Kurtlar Vadisi Pusu – Pusat /Oyuncu

Görkem Sevindik Kimdir? ile Benzer Yazılar:

25 Şubat 2014 Saat : 3:42

Görkem Sevindik Kimdir? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------