Gürkan Uygun Lal Filmi Resimleri

Son Güncelleme: 10 Mayıs 2014 - 10:14 0 Yorum Yazar:

Gürkan Uygun Lal FilmiYönetmen Semir Aslanyürek’in merakla beklenen filmi ‘Lal’ın prömiyeri, 20.Altın Koza Film Festivali kapsamında gerçekleştirildi.

Yılmaz Güney’in film setine girmek için zorlu bir mücadele veren iki gencin öyküsünü anlatan ‘Lal’ filminin prömiyeri, Altın Koza Film Festivali kapsamında gerçekleştirildi.

Yönetmen Semir Aslanyürek’in hem yazıp hem yönettiği yapımın Cinemaximum Adana’daki gösterimine, film ekibinin yanı sıra sinema dünyasından çok sayıda ünlü isim ve sinemaseverler katıldı.Erkan Can, Emre Altuğ ve Gürkan Uygun gibi yıldızları oyuncu kadrosunda bulunduran film, seyircilerden tam not aldı.
Gösterimin ardından sahneye çıkan film ekibi, seyircilerin sorularını yanıtladı.Yönetmen Aslanyürek sahnede yaptığı konuşmasında, film konusunun aslında kendisinin gençlik hayali olduğunu kaydetti. Aslanyürek, filmde 2 çocuğun Yılmaz Güney’e ulaşmak için yola çıktığını hatırlatarak, kendisinin de çocukluk döneminde böyle bir maceranın kıyısından döndüğünü söyledi.

Usta yönetmen, teknolojinin gelişmesi ile bazı şeylerin kolaylaştığını ancak mevcut sistem nedeniyle film çekmenin de zorlaştığını savundu. Artık film çekmeyebileceğini ifade eden Aslanyürek, “Artık yazarım, belki film yapan olur” dedi.Kurtlar Vadisi filmindeki ‘Memati’ rolüyle hafızalara kazınan Gürkan Uygun da seyircilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Gösterimin ardından bol bol imza dağıtan ve hayranlarıyla fotoğraf çektiren ünlü oyuncu yaptığı açıklamada, Aslanyürek’in sistem nedeniyle film yapmanın zorlaştığı açıklamalarına katıldığını belirtti. Uygun, ilk defa katıldığı Altın Koza Film Festivali’nde seyircilerin filme yönelik ilgisinden memnun kaldığını kaydederek, festivalin her yıl ‘bir tık daha’ atarak ilerlediğini vurguladı.

 

Gürkan Uygun Lal Filmi Resimleri ile Benzer Yazılar:

10 Mayıs 2014 Saat : 10:14
  FOTO

Gürkan Uygun Lal Filmi Resimleri Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------