Gürkan Uygun, ‘Minibüsçü Jilet’ oldu!

Son Güncelleme: 5 Ocak 2015 - 8:58 0 Yorum Yazar:
Etiketler:

Minibüsçü JiletATV’de yayınlanan ‘Kaçak’ dizisinin ‘Serhat’ı Gürkan Uygun, ‘Bana Masal Anlatma’ adlı filmde konuk oyuncu olarak rol alıyor. Filmde, ‘Minibüsçü Jilet’i oynayan ünlü oyuncu, Suriçi’nin racon kesen delikanlılarından birini canlandıracak. Burak Aksak’ın yönettiği filmde; başrolleri Fatih Artman ve Hande Doğandemir paylaşıyor. Filmin diğer konuk oyuncuları arasında ise; Yılmaz Erdoğan, Gökçe Bahadır ve Tarık Ünlüoğlu gibi isimler var. BKM’nin yapımcılığını üstlendiği film, 9 Ocak’ta izleyiciyle buluşacak.

MASAL KAHRAMANI EV KIZI OLURSA…
‘Bana Masal Anlatma’ filminin başrol oyuncularından Hande Doğandemir, filmde bir masaldan çıkıp gelen ‘Ayperi’yi canlandırıyor. ‘Ayperi’, Devrim Yakut’un oynadığı ‘Selma’nın verdiği eğitimle kısa sürede hamarat bir ev kızına dönüşüyor. ‘Ayperi’; örgü örmeyi, dolma sarmayı, çay servisi yapmayı öğreniyor. Doğandemir, bu sahnelerin çekiminde çok eğlendiğini söylüyor.

Gürkan Uygun, ‘Minibüsçü Jilet’ oldu! ile Benzer Yazılar:

5 Ocak 2015 Saat : 8:58
  GENEL

Gürkan Uygun, ‘Minibüsçü Jilet’ oldu! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------