Gürkan Uygun Saba Tümer Programına Katıldı

Son Güncelleme: 18 Nisan 2014 - 3:28 0 Yorum Yazar:

gürkan uygun tv programıSaba Tümer Bu Gece, 17 nisan 2014 perşembe günü konukları;  “Kaçak” dizisinin sevilen oyuncusu Gürkan Uygun ile “Gülcemal” filminde başrolü paylaşan başarılı oyuncular Peker Açıkalın, Merve Sevi oldu.
Ekranın gülen yüzü ve vazgeçilmez isimlerinden başarılı sunucu Saba Tümer, tv8 ekranlarında gündem yaratacak birbirinden özel konukları ile Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe geceleri tv8 izleyicisiyle buluşuyor.

Saba Tümer’le Bu Gece programına; özellikle Kurtlar Vadisi dizisindeki “Memati” karakteri ile büyük beğeni toplayan, usta oyuncu Gürkan Uygun konuk oldu. Uygun’un klarnet şovu büyük beğeni topladı.

Saba Tümer, Gürkan Uygun’dan klarnet çalmasını istedi. Oldukça başarılı bir performans sergileyen Uygun’un performansı Saba Tümer’i oldukça şaşırttı. Saba Tümer, “Bu kadarını beklemiyordum, müthiştin” diyerek şaşkınlığını dile getirirken Uygun ise “ Yedi, sekiz yıldır böyle uğraşa uğraşa oldu” dedi.

Gürkan Uygun Saba Tümer Programına Katıldı ile Benzer Yazılar:

18 Nisan 2014 Saat : 3:28
  GENEL

Gürkan Uygun Saba Tümer Programına Katıldı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------