Gürkan Uygun ‘Sarı Mercedes’ ile geliyor

Son Güncelleme: 10 Kasım 2015 - 6:22 0 Yorum Yazar:

Gürkan Uygun Aile FotoğraflarıKurtlar Vadisi ve Kurtlar Vadisi Pusu Dizisinin fenomen oyuncusu Memati Baş lakaplı Gürkan Uygun, Kurtlar Vadisi Pusu dizisinden ayrıldıktan sonra bir türlü iyi bir projede hayranlarıyla buluşamadı. Vadiden ayrıldıktan sonra ATV ekranlarında yayınlanan ve umutla bakılan Kaçak dizisi maalesef final yaptı. Bu projenin ardından Gürkan Uygun, uzun süredir televizyon ekranlarından uzak duruyordu. Ancak Gürkan Uygun’un hayranlarına sevindirecek bir haberimiz var. Uygun, yeni bir diziyle hayranlarının karşısında olacak. Sarı Mercedes Yarımcalı isimli diziyle yeniden ekranlara dönmeye hazırlanan Gürkan Uygun, hayranlarını sevince boğdu.

Efsane dizi Kurtlar Vadisi Pusu ve ATV kanalında yayımlanan Kaçak dizilerinde rol alan Gürkan Uygun’un yeni başlayacak dizisinden ayrıntılar ortaya çıktı.

Gürkan Uygun’a Dolunay Soysert eşlik edecek !

Yapımcılığını Süreç Film’in yaptığı, senaryosunu Sinan Tuzcu ve Ali Aydın’ın beraber kaleme alacağı, başrollerinde Gürkan Uygun’a Dolunay Soysert’in eşlik edeceği dizinin kod adı ”Sarı Mercedes Yarımcalı” olarak değişti.

Yönetmen Yıldız Hülya Bilban olacak !

Yönetmen koltuğunda Yıldız Hülya Bilban’ın oturduğu dizi, Leyla ve Orhan’ın yarım kalan aşkını ve iki aile arasındaki büyük bir intikamı konu ediniyor.

Dizi, Almanya ve Gemlik arasında geçiyor.

Gürkan Uygun ‘Sarı Mercedes’ ile geliyor ile Benzer Yazılar:

10 Kasım 2015 Saat : 6:22
  GENEL

Gürkan Uygun ‘Sarı Mercedes’ ile geliyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------