Hampton by Hilton İstanbul Kayaşehir açıldı

Son Güncelleme: 17 Nisan 2014 - 2:12 0 Yorum Yazar:

  • Anasayfa
  • Hampton by Hilton İstanbul Kayaşehir açıldı

kayaşehirHilton Worldwide çatısı altında hizmet veren Hampton by Hilton markası, İstanbul’daki ilk şubesini açtı.
Dünya genelinde 1900’un üzerinde şubesi bulunan orta sınıf segmentindeki Hampton by Hilton’un İstanbul’daki ilk oteli, 142 odalı Hampton by Hilton İstanbul Kayaşehir oldu.
Trip Advisor “Seyahatçilerin Seçimleri” Ödülleri’nde (Trip Advisor Travelers Choice Awards 2014) dünyanın bir numaralı seyahat destinasyonu seçilen İstanbul’un ev sahipliği yaptığı Hilton Worldwide markalarının (lüks segmentteki Conrad Hotels & Resorts, amiral gemisi Hilton Hotels & Resorts, DoubleTree by Hilton, Hilton Garden Inn ve Hampton by Hilton) sayısı böylece beşe ulaştı.
Bursa, Ordu ve Samsun’dan sonra Hampton by Hilton’un Türkiye’deki dördüncü oteli olan Hampton by Hilton İstanbul Kayaşehir, odada sıcak kahvaltı, ücretsiz Wi-Fi ve ‘Clean and Fresh Hampton Bed®’ yatak gibi markanın simgesi haline gelmiş hizmetler sunuyor. 142 odanın her biri, konukların konforu gözetilerek, modern dokunuşlarla düzenlendi.
Hilton Worldwide Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Başkanı Simon Vincent “Türkiye’de turizm ve konaklama sektörünün geleceği parlak. Şubat 2014’te ülkeye gelen turist sayısı geçen yıla göre yüzde 6,6 oranında* arttı” dedi. Vincent sözlerini şöyle sürdürdü: “Sadece İstanbul’da, Hilton Worldwide’e ait beş markamızı dokuz otelle temsil etmekten gurur duyuyoruz. Dünyanın en gözde destinasyonlarından Türkiye’de hizmet veren ve halihazırda yapım aşamasındaki otellerimizin sayısı 50’yi aşmış durumda; ki bu misafirlerimize geniş bir yelpazede uzanan konaklama imkanları arasında seçim yapma olanağı tanıyor.”
Hampton by Hilton Kayasehir, şehrin popüler mekanlarından Kayaşehir Alışveriş Merkezi’nin içinde yer alıyor. Böylece otel konukları istedikleri zaman AVM mağazalarından alışveriş yapabiliyor, restoranlarda yemek yiyebiliyor, hatta beş sinema salonunda film izleyip bowling oynayabiliyorlar.

Ayrıca TEM’e olan yakınlığı, Masko’ya, İSTOÇ’a ve İkitelli’deki sanayi bölgelerine ulaşımın çok kolay olması, Hampton by Hilton İstanbul Kayaşehir’i, özellikle iş amacıyla seyahat edenler için cazip kılıyor. Atatürk Havaalanı’na sadece 22 kilometre mesafedeki otel, Atatürk Olimpiyat Stadı’na da çok yakın.
Odaklı Hizmet ve Hampton Markası Küresel Başkanı Phil Cordell de yaptığı açıklamada şöyle dedi: “Türkiye’deki dördüncü, ülkenin en büyük kenti İstanbul’da ise ilk Hampton by Hilton otelinin kapılarını açıyoruz. Misafirlerimizi, değer yaratan, konforlu konaklama deneyimini güler yüzlü ‘Hamptonality’ hizmet kültürüyle harmanlayan, yüzde yüz Hampton garantisi altındaki ödüllü markamızla tanıştırmaktan mutluluk duyuyoruz.”
Hampton by Hilton Kayaşehir Genel Müdürü Deniz Işıkçı ise “Bu yeni Hampton by Hilton otelini açıyor olmanın ve İstanbul’daki misafirlerimize ilk kez markanın hizmetlerini sunmanın gururunu yaşıyoruz. Konuklar, Türkiye’nin en büyük şehri İstanbul’un atan nabzını tutabilir, zengin kültürel aktivitelere katılabilir ve otelin sürekli gelişen ticaret merkezlerine olan yakınlığının sağladığı avantajlardan faydalanabilirler” diye konuştu.
Hampton otellerinin alametifarikası, ‘Hamptonality’ diye tabir edilen benzersiz misafirperverlik. ‘Hamptonality’, güler yüzlü hizmet, konukların ihtiyaçlarını önceden tahmin etmek, onlara civardaki görülmeye değer yerler, eğlenceli aktiviteler ve tarihi bilgeler konusunda yardımcı olmak anlamına geliyor. Ayrıca her otelde, işletmenin bulunduğu coğrafyaya ait sergilenen fotoğraflar ve sanat çalışmaları, söz konusu işletmenin bölgeyle ilişkisinin ve yerel topluluğa verdiği desteğin bir göstergesi.
Hilton Worldwide’ın çatısı altındaki Hampton by Hilton Kayaşehir’in misafirleri, dünyanın dört bir yanındaki 4 binin üzerinde otelde geçerli Hilton HHonors puanları kazanabiliyor. Hilton HHonors, sezon kısıtlamasının olmadığı, ‘No Blackout Dates’ ve ‘Points&Miles’ uygulamalarının aynı konaklama için sunulduğu yegane müşteri sadakati programı

Hampton by Hilton İstanbul Kayaşehir açıldı ile Benzer Yazılar:

17 Nisan 2014 Saat : 2:12
  GENEL

Hampton by Hilton İstanbul Kayaşehir açıldı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------