Hande Doğandemir yeni dizisi ‘Racon’

Son Güncelleme: 22 Aralık 2014 - 10:00 0 Yorum Yazar:

Hande Doğandemir yeni dizisiHande Doğandemir yeni dizisi ‘Racon’. Racon ne zaman yayınlanacak? Racon hangi kanalda yayınlanacak? Hande Doğandemir Racon dzisinde kiminle oynayacak?

Başrollerinde Mehmet Aslantuğ ve Hande Doğandemir’in yer alacağı ve tv8’de ekrana geleceği konuşulan yeni dizi Racon’un yönetmeni belli oldu!

Yapımcılığını TMC Film – Erol Avcı’nın üstlendiği, senaryosunu ise Kerem Deren ve Pınar Bulut’un kaleme aldığı dizinin yönetmenliğini daha önce Kuzey Güney ve Saklı Kalan dizilerinin yönetmen koltuğunda oturan başarılı yönetmen Mehmet Ada Öztekin oldu.

Racon, yakında tv8’de!

Ezel, Uçurum ve 20 Dakika gibi farklı dizilere imza atmış olan Kerem Deren’in Pınar Bulut’la beraber kaleme alacağı Racon dizisinin yapımını TMC üstlenecek.

Dizinin erkek başrol oyuncusu ise Bir İstanbul Masalı, Hanımın Çiftliği ve Ben Onu Çok Sevdim başta olmak üzere bir çok dizide yer alan Mehmet Aslantuğ oldu.

Dizinin genel hikayesi şöyle;

Aslantuğ dizide Kenan karakterini canlandıracak, babasının (halim) ölümünün ardından kendi adaletini kendi dağıtan Kestiği raconlarla ünlü Kenan’ın ailesi ve aşkla intihanı konu edilecek. Yağmur (Aslantuğ’un kızı) babasının kabadayı olmasına karşı çıkıyor ancak bir anda kendisini yeraltı dünyasında karar veren biri olarak buluyor.

Yağmur karakteri için ise Güneşi Beklerken dizisinde Zeynep karakterini canlandıran Hande Doğandemir’le görüşülüyor. Eğer rol alırsa Aslantuğ ve Doğandemir baba-kızı oynayacak.

Hande Doğandemir yeni dizisi ‘Racon’ ile Benzer Yazılar:

22 Aralık 2014 Saat : 10:00
  GENEL

Hande Doğandemir yeni dizisi ‘Racon’ Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------