Hani Okula Geç Kalmıştı!

Son Güncelleme: 25 Eylül 2012 - 11:23 1 Yorum Yazar:
Etiketler: ,

Huzur Sokağı 6. Bölüm Tek Parça“Ben Huzur Sokağı adlı diziyi beğenerek izliyorum. Lakin sayenizde her şeyde mantık aramaya başladım!

Dizinin ikinci bölümünde Feyza servisi kaçıran kardeşini okula götürmesi için Bilal’i taksi durağından çağırtıyor. Bilal geliyor, Feyza ve kardeşini alıyor, Feyza’yı başka taksiye binmesi için durağa bırakıyor. Teo’yu okula götürmek için de tekrar yola düşüyor. Teo, üzgün bir biçimde maketinden şikayet edip okulda en kötü notu kendisinin alacağını söylüyor. Bunun üzerine Bilal saatine bakıp arabayı müsait bir yere çekerek maketi yapıyor.

Buraya kadar her şey normal gibi gözüküyor. Benim anlayamadığım, servisi kaçıran bir çocuğun okula ucu ucuna yetişmesi gerekirken nasıl oluyor da bu kadar bol vakti oluyor? İlginize teşekkür ederim.”

Hani Okula Geç Kalmıştı! ile Benzer Yazılar:

25 Eylül 2012 Saat : 11:23
  GENEL

“Hani Okula Geç Kalmıştı!” için 1 Yorum

  1. ...Feyza... dedi ki:

    bunu bnde fark etmiştm ama hayatta sonsuz değer verdiğim tek dizimin eksiklerini aramaya veya intrnette yaynlayıp açığa çıkarmaya çalışmıyorum!!! Bi de utanmadan severek izliyrm diyosun!!!! Seviyosan insan gibi sev!!!

Hani Okula Geç Kalmıştı! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------