Hasan Küçükçetin Evlendi

Son Güncelleme: 20 Ekim 2014 - 8:40 0 Yorum Yazar:

Kaçak dizisinin vazgeçilmez karakteri Dadaylı gerçek ismi ile Hasan Küçükçetin dün dünya evine girdi.kacakdizisi.com

Komik davranışları ile esprili yönü ile kaçak dizisine kendisini kabul ettirek Hasan Küçükçetin akraba ve dostları arasında düzenlemiş olduğu düğün merasimi ile dünya evine girdi kendisine kacakdizisi.com olarak mutlulular diliyoruz.
Boğazdan tekne ile nikahın kıyılacağı mekana gelen Hasan Küçükçetin ve Nazlı Yavuzcan havai fişekler eşliğinde nikah masasına oturdu. Hasan Küçükçetin’in nikah şahitliğini Bergüzar Korel ve Ali Gündoğdu üstlenirken, Nazlı Yavuzcan’ın nikah şahitliğini Aslı Omağ, Murat Bülbül ve Sevim Demir üstlendi. Hasan Küçükçetin ve Neslihan Yavuzcan’ın 9 ay önce ünlü oyuncu Aslı Omağ aracılığıyla tanıştığı öğrenilirken çiftin ‘Kaçak’ dizisinin çekimleri dolayısıyla Balayı’na hemen çıkamayacağı öğrenildi.

Nikah sonrası gazetecilerin sorularını yanıtlayan Hasan Küçükçetin, “Şu an resmen titriyorum, çok heyecanlıyım. İş icabı kaç kere evlendim ama bu bambaşkaymış, ruhumun eşini buldum.” dedi. Nazlı Yavuzcan ‘sizde heyecanlı mısınız?’ sorusuna, “Çok heyecanlıydım ama artık bitti. Sabahtan beri elimiz ayağımıza dolaştı ama şu an gayet mutluyuz.” dedi.
Hasan Küçükçetin ortak arkadaşları Aslı Omağ aracılığıyla tanıştıklarını belirtirken, iç mimar Nazlı Yavuzcan “Dokuz ay gibi kısa bir zamanda evlendik. Çok mutluyuz.” dedi. Evin dekorasyonun iç mimar olan gelin Nazlı Yavuzcan’ın yaptığı öğrenildi.
Dizi setinden dolayı Salı günü hemen çalışmaya başlayacağını söyleyen Hasan Küçükçetin, “Balayı planı yapıldı tabi Salı sabahı işe gidiyorum. Beykoz Kundura Fabrkası’na beklerim hepinizi… Balayına setten fırsat bulduğumuzda Dünyanın en uzak noktasına gideceğiz.” dedi.
Nikah şahidi olan Bergüzar Korel’in “Hasan benim üniversiteden arkadaşımdı. Paralı dönemim de parasız dönemim de onunla geçti.” dediğinin hatırlatılması üzerine, Hasan Küçükçetin, “Aramazda para toplayalım da ekmek, patates alalım dediğimiz günler oldu. O yüzden şu zamanlarımızda ben onu görünce çok mutlu oluyorum, o beni görünce mutlu oluyor… ” dedi.
‘Birbirimizin düğününe gideriz’ diye konşuyor muydunuz diye sorulması üzerine Küçükçetin, “Evliliği bırakın şu an bu kariyer durumuna geçeceğimizi bile hiç konuşmuyorduk. Bu mutlu günümzde bizleri yalnız bırakmadıkları için Bergüzar Korel ve Halit Ergenç’e çok teşekkür ederiz”diye konuştu.

Hasan Küçükçetin Evlendi ile Benzer Yazılar:

20 Ekim 2014 Saat : 8:40
  GENEL

Hasan Küçükçetin Evlendi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------