İstanbul Başakşehir’de Elektrik Kesintisi

Son Güncelleme: 30 Aralık 2014 - 11:04 0 Yorum Yazar:

başakşehir'de elektrik kesintisiİstanbul’un bazı ilçelerine bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle 2 Ocak’ta elektrik verilemeyecek.

Boğaziçi Elektrik Dağıtım AŞ’den yapılan açıklamaya göre, 2 Ocak’ta 08.00-18.00′de Bakırköy’de Zeytinlik Mahallesi, Fişekhane Caddesi, Yakut, Milliyetçi, Yakut Aralığı, Sporcu ve Fazıl Paşa sokaklar, Niyazitepe Caddesi ve civarı, Başakşehir’de Bahçeşehir Mahallesi, Bülbül, Cengiz Süzer ve İskete caddeleri, Badem Villaları, Bahçeşehir Mahallesi, Doğan Parkı, Şelale ve Kemal Paşa caddeleri, Sedef ve Abant Çıkmazı sokaklar ile civarı elektrik alamayacak.
Başakşehir’de 08.00-17.00′de Yenibosna Merkez Mahallesi, GHS Uluslararası Taşıma, Barış Tekstil, Boğaziçi Beton AŞ ‘de elektrik kesintisi uygulanacak.
Sarıyer’de 09.00-16.00′da Merkez Mahallesi, Kemer Mahallesi, Bahçeköy Yeni Mahalle ve civarı, Eyüp’de Güzeltepe Mahallesi, İSKİ Lojmanları ve Kemerburgaz Caddesi ve civarına elektrik verilmeyecek.

İstanbul Başakşehir’de Elektrik Kesintisi ile Benzer Yazılar:

30 Aralık 2014 Saat : 11:04
  GENEL

İstanbul Başakşehir’de Elektrik Kesintisi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------