Kaçak 24.Bölüm Özeti

Son Güncelleme: 4 Nisan 2014 - 1:51 0 Yorum Yazar:

Kaçak 24.Bölüm FragmanıYapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, senaristliğini Zülküf Yücel, yönetmenliğini ise Volkan Kocatürk’ün yaptığı, başrollerini Gürkan Uygun, Özlem Yılmaz, Begüm Birgören ve Hasan Küçükçetin’in paylaştıkları polisiye televizyon dizisi Kaçak 24.Bölüm Özeti:

Merve büyük sırrını artık Serhat’a açıklamaya karar vermiştir. Çocuğunun babasının Ertan değil Serhat olduğunu söyleyecektir.

Serhat ile Topçuoğlu bir kez daha karşı karşıya gelmişlerdi. Bu sefer silahlar çekilir. Topçuoğlu için yolun sonuna gelindiği bir anda Merve’nin ağzından çıkacak olan o sır ortalığı karıştırır.

Merve, hem babası, hem serhat, hemde Ertan tarafından kıskaca alınmıştır. Merve bu durumdan nasıl kurtulacaktır. Sırrı öğrenen Topçuoğlu ile Ertan nasıl davranacaktır.?

Serhat Hakeri Oğlu Umut’u bağrına basabilecek midir?

Öte yandan Ertan Nurgül’ü nikah masasına oturtmayı başarır. Sonunda Ertan ile Nurgül evlenmişlerdir. Ertan ile Nurgül arasında yeni bir aşk mı başlayacak yoksa bu durum Ertan’ın baştan beri planladığı bir intikam planı olarak mı kalacak? bu soruların cevabını ilerleyen bölümlerde alacağız.

Kaçak 24.Bölüm Özeti ile Benzer Yazılar:

4 Nisan 2014 Saat : 1:51
  GENEL

Kaçak 24.Bölüm Özeti Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------