Kaçak 26.Bölüm Konusu

Son Güncelleme: 18 Nisan 2014 - 11:40 0 Yorum Yazar:

kaçakatv’nin aksiyon dolu dizisi olan Kaçak’ta, her geçen gün gerilim ve aksiyon tırmanıyor. Her bölüm birbirinden heyecanlı aksiyon sahneleriyle ekrana gelen dizi, yine heyecan dolu bir anda son buldu.

Süreç Film’in hazırladığı, senaristliğini Zülküf Yücel, yönetmenliğini ise Volkan Kocatürk’ün yaptığı, başrollerini Gürkan Uygun, Özlem Yılmaz, Begüm Birgören ve Hasan Küçükçetin’in paylaştıkları aksiyon ve dram dizisi Kaçak 26.Bölüm’de neler olacak?

Merve’den gerçeği öğrenen Ertan, öfkeden deliye döndü ve Serhat’tan intikam almak için harekete geçti. İntikam planında Rusyalı da ona takviye verdi. Ertan, Serhat’a Nurgül’le evlendiğini belirtti ve düğün görüntülerini izletti.

Çılgına dönen Serhat Hakeri için Ertan Demir’in açımasız planı bu kadar da değildir. Nurgül (Özlem Yılmaz )ile yaşadıkları evi kamera ile donatan Ertan aile içi hayatlarını Serhat’ın seyretmesini ister. Amaçı Serhat’ı çıldırtmak ve kendi kendisini öldürmesidir.

Ertan, Serhat’a karşı yaptığı planı uygulamakta ve Serhat’ın yıkılışını izlemekten de büyük keyif almaktadır… Dadaylı ve Nazmi Serhat’a ulaşabilmenin her yolunu denerler. Merve’den bile yardım isteyen ikili hiç ummadıkları bir anda gözaltına alınır. Hakkında ölüm emri veren babasının karşısına dikilen Merve, babasından Serhat’ı kurtarması için yardım ister.

Merve, Sevdiği erkeği kurtarmak için ölmek pahasına babasının yanına gider. Serhat Hakeriyi kurtarmak zorunda olduğunu O’na bunu borçlu olduğunu Babası İsmet Ali Topçuoğluna anlatır.

Her geçen zaman Serhat’ın aleyhine işlemektedir ve Serhat yavaş yavaş akıl sağlını kaybetmeye başlar.

İsmet Ali kimseye borçlu kalmak istemeyen bir karaktere sahiptir.

Rusyalı Ertan’ın işi uzatmasından rahatsızdır. Hepsi ve daha fazlası salı akşamı atv’de

Kaçak 26.Bölüm Konusu ile Benzer Yazılar:

18 Nisan 2014 Saat : 11:40
  GENEL

Kaçak 26.Bölüm Konusu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------