Kaçak 27.Bölüm 2.Fragmanı

Son Güncelleme: 28 Nisan 2014 - 12:36 0 Yorum Yazar:

Kaçak 27.Bölüm 2.FragmanıKaçak 27.Bölüm 2.fragmanı, Kaçak 27.Bölüm 2.fragman seyret, Kaçak 27.Bölüm 2.Fragman yayınlandı,  Kaçak Seti, Kaçak 27.bölüm Özeti: Serhat, kapatıldığı hücrede her geçen an daha da kötüye gitmektedir. Ertan, Merve’ye acı çektirmek için onu Serhat’ı görmeye götürür. Serhat’ı o halde gören Merve, Ertan’a onu bırakması için yalvarır.

Nazmi ve Dadaylı Serhat’ı bulmak için bir adamın ofisini basarlar. Adamın Serhat’ın öldüğünü söylemesini üzerine yıkılan ikiliyi Merve tekrardan umutlandırır.

Nurgül ve Semiha günden güne Ertan’dan şüphelenmeye başlarlar. Nurgül, Ertan’ı takip eder ve Merve’yle yüz yüze gelir. Fakat bu sadece bir yüzleşme değil Nurgül için düğümün çözülmeye başlamasının da başlangıcı olacaktır. Dadaylı ve Nazmi Merve’den öğrendikleri ipuçları ile yola koyulurlar. 

İsmet Ali Topçuoğlu kendi gelmiş ve iyileşmiştir. Serhat Hakeri’yi çok iyi tanıdığından onun cesedini görmeden öldüğüne inanmaz.

Bu arada Ertan ile Merve’nin görüşmeleri Nurgül’ü kuşkulandırır. Nurgül Merve’nin peşine düşer

Heyecan dolu yeni bir bölüm için 29 nisan salı günü ekran başına

 

Kaçak 27.Bölüm 2.Fragmanı ile Benzer Yazılar:

28 Nisan 2014 Saat : 12:36
  VİDEO

Kaçak 27.Bölüm 2.Fragmanı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------