Kaçak 27.Bölüm Full HD İzle

Son Güncelleme: 29 Nisan 2014 - 2:28 0 Yorum Yazar:

Kaçak 27.Bölüm Full HD İzleKaçak dizisi 27. Bölüm izle tv ile aynı anda sitemizde. Kaçak 27. Bölüm izle seyret, Kaçak son bölüm full izle, Kaçak 27. Bölüm izle dizisinin bütün tüm bölümlerini full hd tek parça izle.

Kaçak 27.Bölüm Özeti:

Ertan ile Nurgül’ün evliliğini ve ilişkilerini kabul edemeyen Serhat Hakeri akıl sağlığını yitirir.

Ertan Demir Serhat’ın bedavası için gerekenleri yapar. Rusyalı ise Serhat Hakeri’nin gerçekten delirdimi yoksa numaramı yaptığı konusunda şüpheye düşmüştür. Bu konuda Ertan’ı ikna etmek istese de başaramaz.

Serhat, kapatıldığı hücrede her geçen an daha da kötüye gitmektedir. Ertan, Merve’ye acı çektirmek için onu Serhat’ı görmeye götürür. Serhat’ı o halde gören Merve, Ertan’a onu bırakması için yalvarır.

Nazmi ve Dadaylı Serhat’ı bulmak için bir adamın ofisini basarlar. Adamın Serhat’ın öldüğünü söylemesini üzerine yıkılan ikiliyi Merve tekrardan umutlandırır.

Nurgül ve Semiha günden güne Ertan’dan şüphelenmeye başlarlar. Nurgül, Ertan’ı takip eder ve Merve’yle yüz yüze gelir. Fakat bu sadece bir yüzleşme değil Nurgül için düğümün çözülmeye başlamasının da başlangıcı olacaktır. Dadaylı ve Nazmi Merve’den öğrendikleri ipuçları ile yola koyulurlar.

İsmet Ali Topçuoğlu kendi gelmiş ve iyileşmiştir. Serhat Hakeri’yi çok iyi tanıdığından onun cesedini görmeden öldüğüne inanmaz.

Kaçak 27.Bölüm Fragmanı
Bu arada Ertan ile Merve’nin görüşmeleri Nurgül’ü kuşkulandırır. Nurgül Merve’nin peşine düşer

Heyecan dolu yeni bir bölüm için 29 nisan salı günü ekran başına

Kaçak 27.Bölüm Full HD İzle ile Benzer Yazılar:

29 Nisan 2014 Saat : 2:28
  VİDEO

Kaçak 27.Bölüm Full HD İzle Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------