Kaçak 28.Bölüm 2.Fragmanı

Son Güncelleme: 6 Mayıs 2014 - 10:06 0 Yorum Yazar:

Kaçak 28.Bölüm 2.FragmanıKaçak 28.Bölüm 2.fragmanı, Kaçak 28.Bölüm 2.fragman seyret, Kaçak 28.Bölüm 2.Fragman yayınlandı,  Kaçak Seti, Kaçak 28.bölüm Özeti:  

Kaçak 28.Bölüm Özeti: Ertan ile yüzleşen Nurgül gerçekleri duymak ister. Ertan Demir oynadığı oyunu Nurgül’e anlatır. Nurgül ve Teyzesi duyduklarından sonra çıldırırlar. Psikopat Ertan hiç acımadan Nurgül’un teyzesini Öldürür. Gördüklerine inanamayan Nurgül çıldıracak gibi olur.

Öte yandan Serhat Hakeri arkadaşlarına kavuşmanın sevincini yaşayamaz. Eski karısı Nurgül’ü bulmak için Rusyalı’nın mekanlarını basmaya başlarlar.

Ancak Nurgül (Özlem Yılmaz) idam sehpasında dır.

Ertan’ın karşısına dikilip ondan hesap soran Nurgül, acı gerçeklerle yüzleşir. Ertan’ın gerçek yüzünü öğrenen Nurgül, o an başka bir şok daha yaşar. Kaçarken Nurgül’ü de yanına alan Ertan, Rusyalı’nın ölümü üzerine Katerina ile yeni bir plan yapar. Ertan, Serhat’a ulaşmak için Merveyi kullanır. Merve’nin hayati bir karar vermesi gerekir. Nurgül’ü kurtarmak için her şeye razı olan Serhat’ı zor bir görev beklemektedir

Kaçak 28.Bölüm 2.Fragmanı ile Benzer Yazılar:

6 Mayıs 2014 Saat : 10:06
  VİDEO

Kaçak 28.Bölüm 2.Fragmanı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------