Kaçak 30.Bölüm değerlendirmesi

Son Güncelleme: 18 Mayıs 2014 - 1:17 0 Yorum Yazar:

kaçakAtv ekranlarında yayınlana ve sevilerek izlenen Kaçak dizisi bütün diziler gibi tatile girmeye hazırlanıyor. Birkaç bölüm sonra sezon finali yapacak olan kaçak, izleyici tarafından ilk 30 bölümü nasıl değerlendiriliyor?

  1. Dizi senaryo itibarı ile izleyici açısından dikkate alınan bir içeriğe sahip. Gürkan Uygun’un başrol oynadığı bu senaryo tutmuş görülüyor. Ancak seyirci dizinin şu handikaplardan kurtulması gerektiğini söylüyor.

Kaçak, Serhat, İsmet Ali ve Ertan üçgeninde dolaşıp duruyor. Bu durum izleyiciyi sıkmaya başladı. Senaryo itibari ile gelişen ve ilerleyen bir senaryo, izleyiciyi daha çok bağlayıcı olduğunu söylüyor. Bu konuda TV ekranlarında bir çok reytingi yüksek dizi mevcutdur.

Özellikle örnek olması açısından Kurtlar vadisine konu kalitesine alışan izleyici mafyaya bir fert olarak sızan bir devlet görevlisinin mafyanın en tepesine çıkmasını verebiliriz.

  1. Seyirciyi rahatsız eden diğer bir konu kacakdizisi.com dan. Kaçak dizisinde o kadar adam öldürmesine rağmen polisin hiç olmaması. Bu durum konu olarak çok saçma bulunmasıdır. Polis faktörünün diziye dâhil edilmesi diziyi daha güzel hale getirecektir.
  2. Kaçak dizisi bayan oyuncularının diziye entegre edilemediğini düşünüyor seyirci. Özellikle çok takdir edilmesine rağmen Özlem yılmaz, Nurgül karakteri ile diziye dâhil olamadığını düşünüyor.
  3. Diğer bir konu Rus mafyası. Koskoca mafyanın Türkiye ayağı, hatta Rus mafyasının tamamı üç tane eski polisi yakalamaktan aciz. Bu durum hiç gerçekçi bulunmuyor. En nihayetinde bu bir dizi, kimse gerçek hayatla aynı olmasını beklemez. Ancak dizi ve sinemacılığın geliştiği bu günlerde bu gibi hatalar artık çok sırıtıyor. Ve seyirciyi sevdikleri dizilerde bu tur hatalar görmekten rahatsız oluyor.

www.kacakdizisi.com ve facebook.com/kacakseti sayfamızdan edindiğimiz seyirci izlenimleri böyle.

Gelecek sezon Kaçak daha güzel bir senaryo ile bizler ile buluşacağını umuyoruz.

 

Kaçak 30.Bölüm değerlendirmesi ile Benzer Yazılar:

18 Mayıs 2014 Saat : 1:17
  GENEL

Kaçak 30.Bölüm değerlendirmesi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------