Kaçak 31.Bölümde Neler Olacak?

Son Güncelleme: 22 Mayıs 2014 - 1:50 0 Yorum Yazar:

Kaçak 31. Bölümde Neler Olacak?Yaşadığı acıların intikamını almak için Topçuoğlu’na silah çeken Nurgül’ü Fatih ve Burak engelledi.

Ertan’ın yerini bulmak için planlar yapan Serhat, Kaçak dizisi 30. bölümde Nazmi ve Dadaylı’nın Kel Sait ve kardeşleri ile girdikleri çatışmada Dadaylı vuruldu. Serhat’ı merak ettiği için eve gelen Merve’yi Nurgül kovdu.

Merve’nin oğlu hakkında söylediği sözler üzerine Serhat, Kaçak dizisi 30. bölümde Umut’u görmeye gitmişti.

Kaçak 30. Bölüm’de Serhat Hakeri’yi dinlemeyen Nazmi’ye Ertan Demir arabayla çarpmıştı.

Nazmi Öldü mü? Sevilen Dizi Kaçak seyircisi sezon finalinin yaklaştığı bu günlerde Nazmi’nin ölmesini istemiyor?

Kaçak 31. Bölüm Özeti: Serhat Hakeri Nazmi’yi hemen doktora götürür. Nazmi yaşıyordur. Konu kırılan Doktor Nazmi tedavisi bitince ayağa kalkar. Nazmi’ye ne olduğunu öğrenemeyen Serhat ve Dadaylı evde ne yapacağını bilmeden beklemektedir.

Serhat iyice hırslanmış ve Ertan Demir’i ne pahasına olursa olsun öldürmeye and içmiştir.

Bir adamının daha Ertan tarafından öldürüldüğünü duyan Topçuoğlu, Burak’tan Ertan’ı bulmasını ister. Ertan Demir için Topçuoğlu güzel bir plan hazırlar. Ertan bu tuzaktan kurtulabilecek mi?

Evde dinleme cihazlarını bulan Burak onları eve yerleştirenin Merve olduğunu bildiği halde Fatih’in ayağını kaydırmak için onları Fatih’in yerleştirdiği konusunda babasını doldurmaya çalışır.

Serhat, Dadaylı ve Nazmi Kel Sait ve kardeşlerini ararken tesadüfen bir karı kocanın da hayatını kurtarır. Serhat, Umut ile vakit geçirmek için evlerine gider. Kapının önünde Serhat’ı gören Fatih onu takibe alır.

Diğer yandan Topçuoğlu’nun sağ kolu Fatih birini takip etmektedir.

Öyle anlaşılıyor ki Serhat Hakeri ve arkadaşların saklandıkları yer bu bölümde açık edilecek.

 

Kaçak 31.Bölümde Neler Olacak? ile Benzer Yazılar:

22 Mayıs 2014 Saat : 1:50
  GENEL

Kaçak 31.Bölümde Neler Olacak? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------