Kaçak 32.Bölüm Özeti

Son Güncelleme: 30 Mayıs 2014 - 2:00 0 Yorum Yazar:

Serhat Hakeri 6Kaçak 32. Bölüm Fragmanı yayınladı. Kaçak, yeraltı dünyasının en acımasız adamının oğlunu öldüren ve bu yüzden de kimliğini değiştirerek Anadolu’da ücra bir kasabada kahvecilik yapmaya başlayan eski bir polisin hikâyesini anlatıyor.

Gürkan Uygun, Berk Hakman, Mustafa Avkıran, Begüm Birgören, Özlem Yılmaz, İnanç Konukçu, Hasan Küçükçetin, Selda Özer başrollerini paylaşıyor.

Kaçak 32. Bölüm Özeti: Serhat Hakeri ile arkadaşlarının kaldığı yeri öğrenen İsmet Ali Topçuoğlu’nun sadık adamı Fatih bu durumu koşarak  Topçuoğlu’na haber verir.  Topçuoğlu’na müjdeyi vermek için eve dönen Fatih, Topçuoğlu ile yaptığı bir konuşmada büyük hayal kırıklığı yaşar ve tüm fikirleri bir anda değişir.

Fatih Merve’nin sözlerinden daha önce etkilenmişti. Topçuoğlundan görmüş olduğu yaklaşım üzerine Fatih’in artık hayata dair planları farklıdır ve planlarını hayata geçirmek için soluğu Serhatların evinde alır.

Ertan Demir Topçuoğlu’nun kendisine tuzak kurmasından sonra karşı hamleye geçer. Kel Said Topçuoğlundan intikam için fırsat kollamaktadır.

Torunu Umut’u özleyen ve onu görmeye giden Topçuoğlu, büyük bir tehlike ile karşı karşıya gelir. Örgütün sahip olduğu uranyum kaynaklarına ulaşmak için bir plan yapan Ertan, planı için Fatih ve Fatih’in kız kardeşi Özlem’i de kullanır.

Kaçak 32.Bölüm Özeti ile Benzer Yazılar:

30 Mayıs 2014 Saat : 2:00
  GENEL

Kaçak 32.Bölüm Özeti Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------