Kaçak ‘tan Türkiye’yi üzen sahneler

Son Güncelleme: 12 Aralık 2014 - 3:16 0 Yorum Yazar:

Türkiyeyi ağlattıKaçak dizisi başladığı günden bu güne fenomen olmaya doğru gidiyor. Kaçak ilk bölümü ile Kaçak son bölümünde seyirciyi üzen sahneleri ile Türkiye’ye damga vurmuş durumda.

Kaçak dizisi 1.bölüm, dizisinin başrol oyuncusu Gürkan Uygun dizideki adı Ahmet’in çocuğunun vurulma sahnesine Türkiye çok üzmüştü. Daha önce de Kurtlar Vadisi dizisinde Memati rolü oynarken Gürkan Uygun, yine çocuğunu kaybetmesi seyirciye duygusal anların yaşanmasına neden oldu.

Bu sahnenin bir benzeride kaçak 47.bölüm’de yanı kaçak son bölüm de yaşandı. Tülay (Yağmur Tanrısevsin) Babasını gözleri önünde vurularak ölmesi sonuncunda Yağmur Tanrısevsin sergilemiş olduğu duygusal oyunculuk sahnesi seyirciyi bir kez daha duygulandırdı.

Tülay babasının katil olduğunu Merve’den öğrenmesi sonucunda ondan kaçar. Ancak babası onu bırakmaz. Ancak öldürdüğü adamın oğlu Burak onları takip etmektedir.

Kaçak 47.Bölüm Son sahne Yağmur Tanrısevsin’ın duygusal dolu sahnesi

Türkiye Bu Sahneye Ağladı Kaçak 1.Bölüm

Tülay Babasını Kaybeder Kaçak 47.Bölüm

 

Kaçak ‘tan Türkiye’yi üzen sahneler ile Benzer Yazılar:

12 Aralık 2014 Saat : 3:16
  DİZİ

Kaçak ‘tan Türkiye’yi üzen sahneler Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------