Kadir Topbaş, Başakşehir Stadyumu inşaatını ziyaret etti

Son Güncelleme: 18 Nisan 2014 - 9:34 0 Yorum Yazar:

  • Anasayfa
  • Kadir Topbaş, Başakşehir Stadyumu inşaatını ziyaret etti

Kadir Topbaş Başakşehir Stadyumuİstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’tan Başakşehir Stadyumu şantiyesini gezerek inşaat çalışmaları hakkında bilgi aldı.

İBB Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı devam eden Başakşehir Stadyumu şantiyesinde yerinde incelemelerde bulundu.

Başkan Kadir Topbaş, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından inşaat çalışmaları büyük bir hızla devam edilen Başakşehir Stadyumu şantiyesinde incelemelerde bulundu. Kadir Topbaş şantiye gezisi esnasında teknik ekipten çalışmalar ve gelinen son durum hakkında bilgiler aldı.

Yapımı İBB tarafından gerçekleştirilen Başakşehir Stadyumu toplamda18 bin izleyici kapasiteli olarak inşaa ediliyor. Başakşehir Stadyumu önümüzdeki aylarda bitirmesi için tüm çalımalar devam ediyor. Başakşehir Stadyumu kompleksi içinde 3 idman alanı, kapalı ve açık otoparklar, kamp ve sosyal kuruluş alanları bulunacak.

Kadir Topbaş, Başakşehir Stadyumu inşaatını ziyaret etti ile Benzer Yazılar:

18 Nisan 2014 Saat : 9:34
  GENEL

Kadir Topbaş, Başakşehir Stadyumu inşaatını ziyaret etti Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------