Kapıcı Kızı Benzetmesi İçin Özür Mesajı Yayınladı

Son Güncelleme: 14 Mart 2014 - 8:28 0 Yorum Yazar:

  • Anasayfa
  • Kapıcı Kızı Benzetmesi İçin Özür Mesajı Yayınladı

Derya şensoy MesajDoksanlar dizisinde aldığı rol ile milyonlar tarafından tanınan Derya Şensoy istemeden de olsa tepki çekti. Kuaför çıkışı ‘kapıcı kızı’ şeklindeki söylemleri için özür mesajı yayınlamak zorunda kaldı.

DERYA Şensoy magazin gazetecilerine yakalandığı kuaför çıkışı istemeden de olsa pot kırdı. Gazetecilere kapıcı kızı gibiyim çekebilirsiniz ifadelerini kullanan Derya Şensoy sonradan hatasının farkına vardı ve twitter hesabından özür diledi.Güzel oyuncu Derya Şensoy kuaföre girerken gazeteciler tarafından görüntülendi. Fotoğraflarını çeken muhabirlere Derya Şensoy “Ben yine kapıcı kızı gibi çıkayım, siz de fotoğrafımı çekin” şeklinde konuştu.

DERYA ŞENSOY’UN “KAPICI KIZI” ESPİRİSİ

Kapıcı kızı gibi çıktığını söyleyen Derya Şensoy tepki alması üzerine Twitter’dan özür açıklaması yaptı. Derya Şensoy, farkında olmadan insanları kırdığını söyledi.

Twitter’dan özür açıklaması yapan Derya Şensoy şu ifadeleri kullandı: Beni ve ailemi tanıyanlar bilirler, ben ayrımcılığın, her türlü sınıfsal nitelendirme ve küçümsemenin kapıdan bile giremeyeceği bir evde büyüdüm. Hayatım boyunca da bu anlamda herhangi birini kıracak bir şey yapmaktan korkmuşumdur. Dün akşam yapılan ayaküstü bir röportaj sırasında düşüncesizce ağzımdan çıkan bir kalıp yüzünden beni seven insanları hayal kırıklığına uğratmış olmaktan dolayı üzgünüm. Dilimize yerleşmiş bu çirkin kullanımım kesinlikle herhangi birini aşağılamak için söylenmediğini belirtmek isterim.Gerçekten çok üzgünüm ve özür dilerim

Kapıcı Kızı Benzetmesi İçin Özür Mesajı Yayınladı ile Benzer Yazılar:

14 Mart 2014 Saat : 8:28
  DİZİ

Kapıcı Kızı Benzetmesi İçin Özür Mesajı Yayınladı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------