Karadayı 42.Bölüm Full İzle

Son Güncelleme: 22 Ekim 2013 - 8:14 0 Yorum Yazar:

Karadayı 42.Bölüm Full İzleKaradayı izle. KARADAYI 42. yeni bölüm özet ve fragmanı izle. Karadayı 42.son bölüm özeti izle.Karadayı 42. bölümde Yasin, Yaver’i sevkiyat esnasında suçüstü yakalıyor. Karadayı 42. bölümde Feride, savcı Turgut’un yaver olduğuna inanıyor. Karadayı 42. bölümde Mahir, Turgut’tan hesap sormaya başlayacak.

KARADAYI 42. Bölüm Özeti

(KARADAYI) Mahir sonunda Yaver’le karşı karşıyadır. Mahir bütün acılarının ve kayıplarının sebebi olan Turgut’tan hesap sormaya kararlıdır.

Katilin Turgut olduğunu öğrenen Feride için inanması ve kabullenmesi güç olsa da bütün eksik parçalar tamamlanır.

Karadayı 42. bölümde Turgut’un Serra’yla ilişkisi, ani evliliği, her şey daha anlamlıdır artık. Mahir de aynı iz üstündedir. ”Kilit isim Serra”dır.

Serra kim? nasıl ortaya çıkacak?

Feride heyecanla Mahir’e yardım etmek ister ancak Mahir aralarına aşılmayacak bir duvar örmüştür. Nişanlandığı için ona kırgındır. Aynı yolda yürüyen iki yabancıdır artık onlar.

Karadayı 42. bölümde Feride bu tavrı kabullenip kendi yoluna gidecek midir, Yoksa yeniden Mahir’le işbirliği kurup, omuz omuza çalışabilecekler mi?

Karadayı 42.Bölüm Full İzle ile Benzer Yazılar:

22 Ekim 2013 Saat : 8:14
  GENEL

Karadayı 42.Bölüm Full İzle Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------