Karadayı’dan Akıllı Yatırım

Son Güncelleme: 25 Aralık 2014 - 2:25 0 Yorum Yazar:

karadayının yatırımlarıatv’de ekrana gelen “Karadayı” dizisinin yıldızı Kenan İmirazlıoğlu, İstanbul’da 200 dairesi olan Emrah’a rakip çıktı.
‘Karadayı” dizisinde sezon başına 2 milyon alan Kenan İmirzalıoğlu, kazandığı tüm parayı gayrimenkule yatırmaya devam ediyor. İstanbul ’da bazı semtlerde eski binaları alarak restore eden Kenan İmirzalıoğlu, Cihangir ’de bulunan Apart Otel ’in sokağında eski bir yer daha alıp restore etti. Magazin dünyasının ünlü ismi, İstanbul Balat, Cihangir, Gümüşsuyu ve Galata ’da eski binaları alıp restore ettikten sonra yüksek fiyatlara satıyor.

CİHANGİR ’DE ALIMLAR YAPIYOR

Kuzenleriyle inşaat ve Gayrimenkul şirketi kuran İmirzalıoğlu, satın aldığı eski binalarının restore etme sırasında inşaata duyulmasın diye uğramaya çalışıyor ve işleri kuzenleri ve ağabeyi takip ediyor.

Aynı zamanda Cihangir ’de oturan ve geçtiğimiz yıl Cihangir ’deki eski bir binayı alıp restore ettikten sonra Apart otel olarak işleten Kenan İmirazlıoğlu, aynı sokakta yeni bir yer daha aldı.

Otel ’ine 100 metre mesafede uzaklığındaki eski iki katlı bir evi restore edip satışa sunduğu konuşuluyor.Sözcü

Karadayı’dan Akıllı Yatırım ile Benzer Yazılar:

25 Aralık 2014 Saat : 2:25
  GENEL

Karadayı’dan Akıllı Yatırım Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------