Kariyer Eğitim Günleri kayıtları başladı

Son Güncelleme: 19 Ekim 2013 - 12:29 0 Yorum Yazar:

Kariyer Eğitim günleri 7İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü ile İstanbul Aydın Üniversitesi işbirliğinde üniversite öğrencilerine yönelik ücretsiz olarak düzenlenen “Kariyer Eğitim Günleri”nin yeni dönem programı için ön kayıtlar başladı.Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı Gençlik ve Spor Müdürlüğü ile İstanbul Aydın Üniversitesi işbirliğinde düzenlenecek olan ‘17. Kariyer Eğitim Günleri’ için ön kayıtlar başladı.

23 Kasım – 28 Aralık 2013 tarihleri arasında her cumartesi Bakırköy Cem Karaca Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan Kariyer Eğitim Günleri sertifika programına katılmak isteyenlerin www.ibb.gov.tr ana sayfasında bulunan ‘17. Kariyer Günleri’ linkine girerek TC Kimlik Numaraları ile ön kayıt yaptırmaları gerekiyor. Ön kayıt yaptıran öğrenciler; 21 Ekim 2013 tarihinden itibaren bir adet nüfus cüzdanı fotokopisi ve öğrenci kimliği fotokopisi (mezun olanlar diploma fotokopisi) ile İBB Gençlik ve Spor Müdürlüğü’ne gelerek kesin kayıtlarını yaptırmaları gerekmektedir.

Devam mecburiyeti olan programı tamamlayanlara onaylı sertifika veriliyor

Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nün organizasyonu ve İstanbul Aydın Üniversitesi’nin değerli akademisyenleri ve alanında uzman sektör temsilcilerinin verdiği eğitimlerle gerçekleştirilen “Kariyer Eğitim Günleri” ile öğrencilere, değişim ve gelişim hızı çok yüksek olan çağımızda geride kalmamak, öncü olabilmek ve yenilikleri sürekli takip edebilmek için gerekli olan kişisel gelişim olanağı sunuluyor. Kariyer Eğitim Günleri, gençlerin kendilerini, yetkinlikleri ve becerilerini geliştirebilmelerini sağlarken öğrencilerde yeni ufuklar açıyor.

Program ile öğrencilerin kendilerini daha iyi ifade edebilmeleri, geleceklerine dair hedefler koyabilmelerine, mezuniyet sonrası iş olanakları ve çalışma politikaları, iş yaşamında karşılaşabilecekleri durumlar hakkında bilgi edinmeleri ile daha nitelikli ve donanımlı olarak iş hayatına atılabilmelerine yardımcı olmak amaçlanıyor. Devam mecburiyeti olan programı tamamlayan öğrencilere; İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve İstanbul Aydın Üniversitesi Rektörlüğü adına onaylanmış katılım belgesi verilecek.

Kesin Kayıt Adresi:

İBB Gençlik ve Spor Müdürlüğü – Kemalpaşa Mahallesi, Atatürk Bulvarı, No: 46/2 Saraçhane – Fatih – İstanbul. Telefon: 0212-455-1694

Kariyer Eğitim Günleri kayıtları başladı ile Benzer Yazılar:

19 Ekim 2013 Saat : 12:29
  GENEL

Kariyer Eğitim Günleri kayıtları başladı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------