Kayaşehir’de Fidan Dikim Şenliği

Son Güncelleme: 7 Nisan 2014 - 11:20 0 Yorum Yazar:

fidan dikmeKayaşehir sakinleri Başakşehir Belediyesi’nin düzenlediği Fidan Dikme Etkinliği’nde dikili bir ağaca sahip olmanın mutluluğunu yaşadı. Etkinlikte 850 fıstık çamı toprakla buluştu.

Kayaşehir 5. Bölgede gerçekleşen ve Başakşehir Belediyesi, Emlak Yönetim A.Ş ve Kayaşehir Site Yönetimlerinin katkılarıyla düzenlenen fidan dikim şenliğine genç, yaşlı, çocuk tüm Kayaşehirliler katıldı.

Fidan dikimi öncesinde alana kurulan stantlarda çocuklar kendileri için hazırlanan eğlenceli oyunlara katıldı. Belediyenin ikramı olan pamuk şeker ve patlamış mısırın tadına baktılar. Her birine birer balon hediye edildi. Yüz boyama etkinliğine de katılan çocuklar, palyaçoları izleyerek eğlenceli dakikalar geçirdi.Fidan dikim şenliğinde yetişkinlerde Belediyenin kurduğu stantta ikram edilen çaylarını yudumlarken, sohbet etme imkânı buldu.850 fıstık çamı dikildi

‘Küçük bir fidan, büyük bir ülke’ sloganı ile ilçede yeşil alanların artırılması ve sosyal paylaşım ortamı oluşturmak için hayata geçirilen etkinlikte genci yaşlısı yüzlerce Kayaşehirli 5. Bölgede belirlenen alanlara Başakşehir Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü tarafından temin edilen ve hazırlanan 850 fıstık çamını dikti, can suyunu verdi.

Kayaşehir’de Fidan Dikim Şenliği ile Benzer Yazılar:

7 Nisan 2014 Saat : 11:20
  GENEL

Kayaşehir’de Fidan Dikim Şenliği Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------