Kehribar İlk Bölümü Yayınlandı

Son Güncelleme: 21 Mart 2016 - 1:50 0 Yorum Yazar:

Kehribar İlk Bölümü YayınlandıGürkan Uygun’nun yeni dizisi yayın hayatına girdi. Oyuncular Gürkan Uygun, Ayça Varlıer, Necip Memili ve Özge Özder başta olmak üzere tüm ekip, ilk bölümü birlikte ekran başında izledi.
Yapımcısı Süreç Film, Yönetmeni Yıldız Hülya Bilban olan Kehrbibar dizisi 1. bölümü ATV ekranında yayınlandı. Kehribar dizisi ilk bölümü ile ilgi odağı oldu. Diğer yandan Kehribar dizisinin 2. bölüm fragmanıda yayınlandı.

KEHRİBAR KONUSU
Dizinin en can alıcı cümlesi “Bir hayaldim, düşe döndüm” ve Kehribar bu akşam düşleri gerçeğe dönüştürmek üzere geliyor. Kehribar oyuncuları da oldukça iddialı isimlerden oluşuyor. En dikkat çekici isim yeni dizide Orhan Yarımcalı karakteriyle karşımıza çıkacak olan Gürkan Uygun. Orhan, çektiği yirmi yıllık hasretten sonra yanıp kavrulmaktan yorulur. Kabus dolu gecelerde hasret çektiği sevgilisi Leyla’yı (Ayça Varlıer) aramaktadır hayallerinde.
Orhan’ın can düşmanı Musa, (Necip Memili) hiç beklemediği bir anda karşısına çıkar ve artık o saatten sonra içinde dinmeyen yıllardır biriken kinini Orhan’a kusar.

Musa ile karşılaşması sonrası Orhan, memleketinden uzakta olmanın artık kimseyi koruyamayacağının farkındadır. Almanya’da kendi halinde yaşayan Orhan, Musa’nın sebep olduğu olaylar sonrası orayı terk ederek memleketi Mudanya’ya döner ve artık geçmişinin hesabını sorma vaktidir.
Ne ailesi, ne arkadaşlar ne de sevgilisi bıraktığı gibidir artık. Yıllardır görmediği herkesten helallik almak isterken, aslında daha yeni başlayan bir intikam hikayesi içine çekilecek ve hayatta kalma savaşı verecektir.
Orhan ve Musa’nın kapışmasına Mudanya yirmi yıl sonra yeniden sahne olacak. Herkes tarafını seçecek! Musa’nın arkasındakiler, Orhan’ın yanındakiler birbirinden ayrılacak…
Artık Mudanya iki ayrı parçaya bölünecek!

Kehribar İlk Bölümü Yayınlandı ile Benzer Yazılar:

21 Mart 2016 Saat : 1:50
  GENEL

Kehribar İlk Bölümü Yayınlandı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------