Kenan Çoban Eşkıya dizisinde

Son Güncelleme: 15 Eylül 2015 - 11:39 0 Yorum Yazar:

Kenan Çoban Kurtlar Vadisi PusuKurtlar Vadisi’nin bir fenomen ismi daha Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin kadrosuna katıldı.
Yönetmenliğini Onur Tan’ın üstlendiği, başrollerinde Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır’ın bulunduğu ‘Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisinine yeni bir oyuncu katıldı.

Daha önce Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde rol alan Kenan Çoban, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine katıldı. Kenan Çoban son olarak Pana Film’in ATV ekranlarında yayınlanan ve reyting nedeniyle kısa sürede ekrana veda eden Beyaz Karanfil dizisinde başrol oynamıştı.

Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır’ın Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan alacağı ücret belli oldu.

Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener’in yapımcılığını üstlendiği Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi atv’nin yeni sezonda iddialı projelerinin başında geliyor.Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener’in yapımcılığını üstlendiği Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi atv’nin yeni sezonda iddialı projelerinin başında geliyor. Başrollerini Oktay Kaynarca ile Deniz Çakır’ın paylaştığı dizinin ünlü yapımcısı Raci Şaşmaz, iki oyuncunun 13 bölüm ücretlerini de peşin ödedi. Oktay Kaynarca’nın 85 bin TL,Deniz Çakır’ın ise bölüm başına 40 bin, aldığı öğrenildi. Kaynarca ve Çakır, “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz”da karı – kocayı canlandırıyor. 5 bölümü önceden çekilen ve tanıtımları şimdiden büyük ilgi gören diziyi Onur Tan yönetecek.

Başrollerini Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır’ın paylaştığı, Eylül ayında atv izleyicisi ile buluşacak yeni dizinin çekimleri başladı.

Kenan Çoban Eşkıya dizisinde ile Benzer Yazılar:

15 Eylül 2015 Saat : 11:39
  DİZİ

Kenan Çoban Eşkıya dizisinde Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------