‘Kendime İyi Bak’ Galası Yapıldı

Son Güncelleme: 12 Nisan 2014 - 4:08 0 Yorum Yazar:

Kendime İyi Bak GalasıDaha çok çocuk programları ve dizilerden tanıdığı Serhan Arslan’ın ilk yönetmenlik denemesi ‘Kendime İyi Bak’ın galası önceki gün yapıldı.Başrollerini Aslı Tandoğan, Çağdaş Onur Öztürk ve Begüm Birgören’in paylaştığı ‘Kendime İyi Bak’ filminin galası önceki akşam Deniz Private Cinecity’de gerçekleşti.

Yarın vizyona girecek olan filmin galasına çok az sayıda davetli katılırken, sanat camiasından ise neredeyse kimsenin galaya gelmemiş olması dikkatlerden kaçmadı. İlk sinema filmini çeken yönetmen Serhan Arslan, şöyle konuştu: “Filmi çekerken büyük zevk aldık.

Uzun yıllardan beri aklımızda olan bir projeydi, bu zamana nasip oldu. Gişe kaygısı duymuyoruz açıkcası çünkü iyi bir iş çıkardık.” Dramatik bir aşk hikayesini anlatan filmin galasında en çok konuşulan konu ise cesur sahneler oldu. Filmin görüntü yönetmenliğini Hollywood filmlerinin usta ismi Jeff Dollen üstlenmişti.

 

‘Kendime İyi Bak’ Galası Yapıldı ile Benzer Yazılar:

12 Nisan 2014 Saat : 4:08
  GENEL

‘Kendime İyi Bak’ Galası Yapıldı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------