Kendime İyi Bak; Nisan’da Vizyonda

Son Güncelleme: 21 Mart 2014 - 4:49 0 Yorum Yazar:

Begüm Birgören Kendime İyi BakFilme ilgili Serhan Aslan: “Şu anda yaptığımız işin çok güzel bir gidişadı var. Kendime İyi Bak filmi şimdiye kadar anlatılmış hikayelerden çok daha başka bir şeyi anlatmayı, daha samimi olmayı planlıyor. Son zamanlarda yapılan işlerin bir yerlerden alınıp başka bir yere taşıma (alıntı yapmak) olduğunu gördüğümde canım sıkılıyor.

Bizim yapacağımız hikayede bunun olmamasını sağlamak istiyoruz. Filmin dilinin gerçek olmasını istiyoruz, bu yüzden çok özel oyuncularla çalışıyoruz. Bu projedeki oyuncularla beraber olmaktan çok mutluyuz.” demiş.
Kendime İyi Bak
Vizyon Tarihi 11 Nisan 2014
Yönetmen: Serhan Arslan, Ruhi Yapıcı
Oyuncular: Aslı Tandoğan, Begüm Birgören, Çağdaş Onur Öztürk
Tür Romantik
Ülke Türkiye

Özet & detaylar

Çekimleri 2013’ün yaz aylarında gerçekleştirilen ve oyuncu kadrosunda Aslı Tandoğan, Begüm Bingören ve Çağdaş Onur Öztürk gibi genç oyuncuların yer aldığı film romantik komedi türünde bir yapıt. Filmin yönetmenliğini Ruhi Yapıcı ile birlikte üstlenen isim Hayat Bilgisi dizisinden de hatırladığımız Serhan Arslan.
Dağıtımcı
Pinema
İlginç bilgiler

Yapım yılı
2014
Türkiye Box Office

Kendime İyi Bak; Nisan’da Vizyonda ile Benzer Yazılar:

21 Mart 2014 Saat : 4:49
  GENEL

Kendime İyi Bak; Nisan’da Vizyonda Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------