Kutsi Damat oldu

Son Güncelleme: 20 Ekim 2013 - 10:56 0 Yorum Yazar:

kutsi damatlıkOrka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, Huzur Sokağı’nda Bilal’i canlandıran Kutsi’ye sponsor oldu. Kutsi, Damat giymeden artık ekrana çıkmayacak! Tıpkı Chelseali futbolcular ve teknik direktör Jose Mourinho gibi.. Zira onlar da Damat’tan giyiniyor. Orakçıoğlu ve Kutsi ile bir araya geldik; stillerinden başladık konuşmaya, Barbie bebekten çıktık!

Biri erkek modasını dünyada temsil eden şirketlerden Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, diğeri gerek sesi gerek oyunculuğuyla pek çok kişinin gönlünde taht kuran Kutsi. Bu iki ünlü isim STAR pazar için ilk kez bir araya geldi. Bunda biraz da benim katkım var tabii. Sponsorluk anlaşmalarına, aracı olmanın verdiği mutlulukla ilk röportajlarını bana vermeleri de kaçınılmazdı. Röportaj öncesi, bir araya gelmelerine vesile olduğum için ettikleri teşekküre karşılık ben de bu röportaj için onlara teşekkür ederim!

– D’S Damat Huzur Sokağı’nın Bilal’ine, Damat ve Tween ise Veliaht programına sponsor oldu.

SÜLEYMAN ORAKÇIOĞLU: Orka Holding olarak yurtiçi ve yurtdışında sponsorluklara önem veriyoruz. Ama bizim için en önemlisi yurtdışı. Yurtiçinde ise sponsorluklarımızda seçici davranıyoruz çünkü kişinin markamızla örtüşmesi gerekiyor. Son olarak Kutsi ile bir sponsorluk anlaşması yaptık. Kendisi koleksiyonumuzdaki tasarımları en iyi şekilde yansıtıyor.

Kutsi: Uzun yıllardır zaten Tween’den giyiniyorum ama sponsorluğu hiç düşünmemiştim. Sana da teşekkür etmek isterim çünkü ortak arkadaşımız olarak tanışmamıza vesile oldun.

– Daha önce tanışıyor muydunuz?

K: İlk kez sponsorluk görüşmesinde tanıştık ama kendisini gıyabında tanıyordum, üstelik merak da ediyordum. Yani bu kadar güzel tasarımlar yapan bir markanın sahibiyle hep tanışmak istemiştim. Şimdi ise Süleyman Bey ile güzel bir dostluğumuzun başladığını düşünüyorum.

S.O: Ben de tanımıyordum ama tabii ki ekranlardan biliyordum. Ben de kendisiyle tanıştığım için memnun oldum.

– Markalarının tasarımlarını nasıl buluyorsunuz?

K: Çok beğeniyorum. Bir kere renk kombinasyonları çok güzel. Kesimler ve dikişler düzgün. Detayların ayrıcalık taşıması beni cezbediyor. Ayrıca Tween’in takım elbiselerinin de üstüne tanımam!

S.O: Teşekkür ederiz. Zaten Kutsi de tüm kıyafetlerimizi çok güzel taşıyor.

– Takım elbiselerin dışında renkli çoraplarınız da dikkat çekiyor!

S.O: Amacımız dikkat çekmesi zaten (gülüyor). Şaka bir yana pantolon paçaları kısalınca çoraplar öne çıktı ve renkli çoraplar, kombini çok güzel tamamlıyor. Yeni koleksiyonumuzdaki çorapların iplikleri de çok özel. Hepsi bambu ağacından hazırlanan ipliklerle üretiliyor ve parfüm kokulu.

– Giyim tarzlarınızı nasıl tanımlarsınız?

S.O: Giydiğim giysilerle, bulunduğum ortamın uyumuna önem veririm. Kahvaltıya gideceksem bir jean ve gömlek giymeyi tercih ederim. İş toplantıları için mutlaka takım elbise-kravat kombini yaparım. Ama daha çok casual (rahat) giyinmeyi seviyorum.

K: Ben de rahat giyinmeyi severim. Günün neredeyse 15-16 saatini çalışarak geçiriyorum ve o nedenle jean, tişört ve botlarla giyimimi tamamlıyorum.

– Stil danışmanlarınız var mı?

K: Şimdiye kadar hep ben karar verdim stilime ama şimdi Damat ve Tween’in stil danışmanlarıyla birlikte çalışacağım.

S.O: Zaman zaman fikir aldığım da olmuştur ama kombinlerimi her zaman kendim yaptım.

Kutsi Damat oldu ile Benzer Yazılar:

20 Ekim 2013 Saat : 10:56
  GENEL

Kutsi Damat oldu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------