Kutsi Zor Durumda

Son Güncelleme: 17 Mayıs 2014 - 11:54 0 Yorum Yazar:
Etiketler: ,

kutsi aşkıKutsi zor günler geçiriyor. Huzur Sokağı’nda huzur kalmadı! Kutsi bir süredir, ekranlara veda eden Huzur Sokağı dizisindeki rol arkadaşı Feyza Çıpa ile aşk yaşıyor.

Ünlü şarkıcının 6 yıllık eşi Sinem Bayraktutar’la boşanıp Çıpa’yla birlikte olmak istediği iddia edilirken geçtiğimiz günlerde aşk üçgeninde işler iyice karıştı.

Sinem Hanım, Kutsi’ye eğer boşanırlarsa hakkında bütün bildiklerini basına anlatacağını söyleyerek ültimatom verdi.

‘Beni sevdiğini biliyorum’

Eşinin tehdidi üzerine Kutsi geçen hafta sevgilisi Feyza Çıpa’ya birlikte yaşadıkları evden ayrılmak istediğini, karısına ve 5 yaşındaki kızına döneceğini söyledi.

Çıpa duydukları karşısında sinir krizleri geçirip “Senin beni sevdiğini biliyorum. Sana 8 ayımı verdim, seni hayatta bırakmam” diyerek rest çekti.

İki aşk arasında kalan ve 1 ay sonra yeni albümü çıkacak olan Kutsi şimdi kara kara ne yapacağını düşünüyor.

’BENİ SEVDİĞİNİ BİLİYORUM’

Eşinin tehdidi üzerine Kutsi geçen hafta sevgilisi Feyza Çıpa’ya birlikte yaşadıkları evden ayrılmak istediğini, karısına ve 5 yaşındaki kızına döneceğini söyledi. Çıpa duydukları karşısında sinir krizleri geçirip “Senin beni sevdiğini biliyorum. Sana 8 ayımı verdim, seni hayatta bırakmam” diyerek rest çekti. İki aşk arasında kalan ve 1 ay sonra yeni albümü çıkacak olan Kutsi şimdi kara kara ne yapacağını düşünüyor.

Kutsi Zor Durumda ile Benzer Yazılar:

17 Mayıs 2014 Saat : 11:54
  GENEL

Kutsi Zor Durumda Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------