Kutsi’den huzur yemeği

Son Güncelleme: 20 Mayıs 2014 - 11:39 0 Yorum Yazar:

kutsi eşine yemek‘Huzur Sokağı’ adlı dizide rol arkadaşı Feyza Çıpa’yla yasak aşk yaşadığı iddiaları gündeme gelen şarkıcı Kutsi, önceki gün eşi Sinem Bayraktutar ve kızı Ceylin’le Etiler’de bir restoranda görüntülendi.

Boşanacakları gündeme gelen çift, fotoğrafları çekilince tedirgin oldu. Restorantta uzun süre sohbet eden ikiliden ilk olarak Kutsi ayrıldı.

Soma için konser verecek
Ayaküstü gazetecilerin sorularını cevaplayan Kutsi yasak aşk iddialarına, “Herkes bir şeyler söylüyor. Allah her şeyin hayırlısını versin” dedi. Kutsi, eşi Bayraktutar’la boşanacakları haberlerine ise, “Ben diyorum ki, öyle bir dava yok” diyerek, yalanladı.
Soma’da yaşanan maden faciasına değinen Kutsi, yapımcısı Polat Yağcı’yla konuştuklarını ve tüm geliri Soma’ya bağışlanacak olan sanatçı arkadaşlarıyla bir konser organize edeceklerini belirtti. Bayraktutar boşanmayla ilgili sorulara, “Şimdi olmaz, Ceylin var yanımda” diyerek, geri çevirdi.
Bayraktutar, eşi Kutsi ve rol arkadaşı Feyza Çıpa’nın yasak aşk yaşadığı iddialarının gündemde olduğu dönemde, “Kutsi’yle dört aydır ayrı yaşıyoruz. O kadın bize huzur vermedi” demişti.

Kutsi’den huzur yemeği ile Benzer Yazılar:

20 Mayıs 2014 Saat : 11:39
  GENEL

Kutsi’den huzur yemeği Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------