Leyla Lydia Tuğutlu Tatlı İntikam Resimleri

Son Güncelleme: 27 Mart 2016 - 12:09 0 Yorum Yazar:

  • Anasayfa
  • Leyla Lydia Tuğutlu Tatlı İntikam Resimleri

Leyla Lydia Tuğutlu İntikam FotoğraflarıKanal D ekranlarında karşımıza gelecek olan yeni dizi Tatlı İntikam ilk bölümü ile bu akşam ekranlara gelecektir. Oyuncu kadrosu ile genç isim oluşturan dizi aşk ve komedi karşımı bir yapım olacak gibi durmaktadır.
Pelin aşktan yana yüzü hiç gülmeyen şansız bir kadındır ancak bir gün şeytanın bacağını kırar ve hayallerinde erkekle karşılaşır ve onunla evlenmeye karar verir. Anca çok sevdiği adam tarafından düğün günü terk edilir. Sonrasında örmüş geçirmiş bir kadın tarafından geçmişte çok büyük bir ah aldığı ve bu ah eden kişiden kendisini affettirmediği sürece mutlu olamayacağını duyan Pelin geçmişin peşine düşer ve hikayemiz böylelikle başlamış olur.

Leyla Lydia Tuğutlu Pelin karakteri Zengin ve havalı bir kızdır. Diyetisyendir. Tolga’nın onu düğün günü terk etmesinin sebebini geçmişte Tankut’a kötü davranmış olmasıyla ilişkilendirmektedir.

Leyla Lydia Tuğutlu Tatlı İntikam Fotoğrafları

Leyla Lydia Tuğutlu Tatlı İntikam Resimleri ile Benzer Yazılar:

27 Mart 2016 Saat : 12:09
  FOTO

Leyla Lydia Tuğutlu Tatlı İntikam Resimleri Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------