Mavera Sarayları Satışı Başlıyor

Son Güncelleme: 28 Eylül 2013 - 9:59 0 Yorum Yazar:

mavera sarayları başakşehirMavera serisinin ilk projesi Mavera Başakşehir’in, lansman öncesi yüzde 90’ı satılmış ve takip eden ay içerisinde konutların tamamının satışı tamamlanmıştı. Bu serinin yeni ve üst segment projesi olan Mavera Sarayları ise 25 Ekim’de satışa çıkıyor.

İstanbul’un en hızlı prim yapan lokasyonlarından Başakşehir’in tam merkezinde 10 bin metrekare alanda inşa edilen proje 3 bloktan ve 56 özel tasarım daireden oluşuyor. Mavera Sarayları, 4+1’den 6+2’ye uzanan geniş daire seçenekleriyle dikkat çekiyor.
Projede 4+1 dairelerin büyüklüğü 257 metrekareden, 5+1 dairelerin büyüklüğü 308 metrekareden, 6+2 dairelerin büyüklüğü ise 338 metrekareden başlıyor. Konutların yüzde 18 KDV ile satıldığı Mavera Sarayları’nın KDV dahil metrekare fiyatı 4 bin 750 liradan başlangıç gösteriyor.

Osmanlı ve Selçuklu mimarisiyle modern mimarinin harmanlandığı Mavera Sarayları, cumbalı evleriyle de dikkat çekiyor.
Salona şömine yaptı
Mavera Sarayları’nın geniş ailelere hitap ettiğini söyleyen Makro İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Uyan, tüm dairelerde Türk hamamından çift lavabolu banyo dolaplarına, işlik odalarından kilerine varıncaya kadar tüm ihtiyaç ve detayları düşündüklerini ifade etti.
Uyan, “Projemiz lüks detaylarla zenginleştirildi” dedi.

Mavera Sarayları Satışı Başlıyor ile Benzer Yazılar:

28 Eylül 2013 Saat : 9:59
  GENEL

Mavera Sarayları Satışı Başlıyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------