Mehmet Karahanlı’nın Villası

Son Güncelleme: 4 Mayıs 2014 - 1:27 0 Yorum Yazar:

Polat alemdar'ın eviKurtlar Vadisi dizisinin Büyük Baronu Polat Alemdarın babası Mehmet Karahanlı (Zafer Ergin) yaşadığı villa nerededir?

İsmet Ali Topçuoğlu ‘nın ölümünden sonra villayı Ustura Faysal satın alır. Şimdilerde ise ile Ustura Faysa kızı Tülay -Yağmur Tanrısevsin- ile birlikte bu villada yaşamaktalar

Peki bu villa nerededir? Mahmut şevket paşa, Beykoz’a bağlı bir köydür. Köyün 2000 yılı nüfusu 1,315 ilçeye uzaklık 13, ile uzaklık 45 km.

İETT hizmeti vardır. Yolları asfaltlıdır. Köyde sulama amaçlı küçük bir göl ve kanal vardır, kanaldan geçen su dereye dökülmektedir. Köyün içinden dere geçmektedir. Köyde aşırı yağışlarda sel oluşması riski vardır.

Beykoz ilçesine bağlı Mahmut şevket paşa Bucağında yer almaktadır. villanın rakımı yanı deniz seviyesinden yüksekliği 40 metredir.

Şehrin göbeğinde çiftlik yaşamı yaşanılan villa, Riva Yolu üstünde, Rivaya 7 km mesafe de, şevket paşa köyünde, 10 dönüm arazisi içinde 1200 m2 kapalı kullanım alanlı + görevli aile yaşamı için müştemilatlı, havuzlu, saunalı, Türk hamamlı, muhteşem ve masrafsız malikane özelliğindedir.

Villa diziler için çekim mekanı olarak kullanılsa bile bir emlak sitesinde satılık ilanı ile satılmaktadır

Mehmet Karahanlı’nın Villası ile Benzer Yazılar:

4 Mayıs 2014 Saat : 1:27
  GENEL

Mehmet Karahanlı’nın Villası Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------