Mehmet Şahin, Başakşehir Aday Adayı

Son Güncelleme: 28 Ekim 2013 - 8:55 0 Yorum Yazar:

 Mehmet Şahin akpartiİstanbul’un yeni ve geleceği parlak ilçelerinden birisi olan Başakşehir’in ilçe olma sürecinde yer alan Ak Parti Kurucu ilçe Başkan Yardımcısı Mehmet Şehin bugün belediye başkanlığın aday olmak için başvuru evraklarını Ak Parti Başakşehir İlçe Başkanı Ayhan Özgürel‘e teslim ederek ilk başvuruyu yapan kişi oldu.

Başkan aday adayı Mehmet Şahin ”Hakkımızda hayırlısı olsun” dedi

Başvuru evraklarını teslim ederek resmen aday adayı olan Mehmet Şahin yaptığı konuşmada şunları ifade etti: “Arkadaşlarımız ile yaptığımız istişareler neticesinde bizimde aday adayı olma konusunda hemfikir olduk. Bugün de dosyamızı ilçe başkanımız sayın Ayhan Özgürel’e teslim ederek hizmet yolunda bizde varız dedik. Rabbim bizleri çıktığımız bu yolda mahçup etmesin inşallah”dedi.

Ak Parti Başakşehir İlçe Başkanı Ayhan Özgürel’de ”Hayırlı olsun” dedi

”Eski ilçe teşkilat başkanımız ve eski belediye başkan yardımcımız Mehmet Şahin arkadaşımızın başvurusu hayırlı olsun diyorum. Biz tüm aday adaylarımıza eşit mesafedeyiz. İl Başkanlığımız ve genel merkezimiz 30 Mart 2014 yılında yapılacak olan Mahalli İdere seçimleri için Belediye başkan aday adayları ve meclis üyesi aday adayları için başvuru süresini 1 Ekim 2014 ile 1 Kasım 2014 arasını belirlemişti. Son haftasına girdiğimiz başvular yoğun bir şekilde geliyor. Biz de memnuniyetle kabul ediyoruz” ve ”Mehmet Şahin’e başvurunun hayırlı olmasını dilerim” ifadelerini kullandı.

Mehmet Şahin, Başakşehir Aday Adayı ile Benzer Yazılar:

28 Ekim 2013 Saat : 8:55
  GENEL

Mehmet Şahin, Başakşehir Aday Adayı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------