Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi başlıyor

Son Güncelleme: 18 Eylül 2015 - 6:31 0 Yorum Yazar:

Muhteşem Yüzyıl KösemStar TV’nin tanıtımları ile herkesi ekrana kilitleyen dizisi Muhteşem Yüzyıl Kösem ne zaman başlayacak? Kösem Sultan’ı canlandıracak olan Yunan güzeli tüm dikkatleri üzerine çekti. Hülya Avşar’ın da yer aldığı Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi için geri sayım başladı.

Devletin, hanedanın başında; entrikaların tam ortasında, rekabet ve aşk ile büyüyen ‘KÖSEM’in hikayesi Ekim’de star’da başlıyor!

Türkiye’yle birlikte dünyanın 60’ı aşkın ülkesinde on milyonlarca izleyiciyle buluşup, global bir ekran fenomenine dönüşen Muhteşem yüzyıl’ın yapım şirketi TIMS Productions, Osmanlı tarihi ve hanedanına damga vuran Kösem Sultan’ın hikayesiyle geri dönüyor.

Yapımını Tims Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı’nın yaptığı, senaryosunu Yılmaz Şahin’in yazdığı, yönetmenliğini ise; Zeynep Günay Tan, Mert Baykal ve Deniz Koloş’un üstlendiği “Muhteşem Yüzyıl-Kösem” dizisinin çekimleri başladı.

Hanedanın ve devletin en kilit noktalarında tam kırk yıl duran Kösem’in aşkla, kanla, güç savaşlarıyla, büyük zaferler ve ağır yenilgilerle geçen ömrü hummalı ve titiz bir çalışmayla izleyicisini ekrana bağlamaya hazırlanıyor.

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi başlıyor ile Benzer Yazılar:

18 Eylül 2015 Saat : 6:31
  DİZİ

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi başlıyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------