Ortadoğu ‘vizesini’ Huzur Sokağı aldı

Son Güncelleme: 11 Aralık 2013 - 4:32 0 Yorum Yazar:

huzur sokağı son bölüm‘Örfümüze uymuyor’ denilerek bazı ülkelerde yasaklanan Türk dizileri, krizi ‘Huzur Sokağı’yla atlattı. Yapım yakında tüm bölgede izlenecek.

Özellikle Ortadoğu ve Asya ülkelerinde büyük beğeniyle izlenen Türk dizileri, son 2 yılda İslam ülkeleri tarafından eleştirilmişti. Hatta tepkilerin bir adım daha ileriye götürüldüğü Pakistan’da ‘Made in Turkey’ yapımlar çıkarılan yasayla yasaklanmıştı. İslam örf ve geleneklerine uymadığı iddia edilen bu dizilerin ardından ilk talep gören dizi ATV ekranlarında yayımlanan Huzur Sokağı oldu. Daha önce ‘Aşk-ı Memnu’ ve ‘Gümüş’ün yayın haklarını alan DubaiEmirates şirketi, Huzur Sokağı’nı tüm Ortadoğu’da izleyiciyle buluşturacak.

İZLEYİCİLER VAZGEÇEMİYOR

Yurtdışında tartışmalara sebep olsa da Türk dizileri hâlâ yayınlandıkları ülkelerde favori. ‘Muhteşem Yüzyıl’ Rusya’da primetime’ın galibi. ‘Dudaktan Kalbe’, ‘Aşk-ı Memnu’ ise Afrika’da izlenme rekorları kırıyor.

RÖPORTAJ İÇİN SIRAYA GİRDİLER

ATV’de yayınlanan ‘Huzur Sokağı’nın başrolünde Selin Demiratar var. Yapım henüz yurtdışında izleyiciyle buluşmamasına rağmen Ortadoğu’daki gazeteciler Demiratar’la röportaj için şimdiden randevu aldı. star

Ortadoğu ‘vizesini’ Huzur Sokağı aldı ile Benzer Yazılar:

11 Aralık 2013 Saat : 4:32
  GENEL

Ortadoğu ‘vizesini’ Huzur Sokağı aldı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------