Özlem Yılmaz: En çok ağlayan kadın ödülünü ben alırım

Son Güncelleme: 4 Mayıs 2014 - 3:02 0 Yorum Yazar:

  • Anasayfa
  • Özlem Yılmaz: En çok ağlayan kadın ödülünü ben alırım

özlem yılmaz kara ekmekSon yıllarda rol aldığı dizi projelerinde hep ağlayan kadın profiliyle izleyici karşısına çıkan Özlem Yılmaz ilginç açıklamalar yaptı. Genç oyuncu, “Artık gözyaşım kalmadı. Bu kategoride ödül verilirse mutlaka ben alırım” dedi.
Özlem Yılmaz: En çok ağlayan kadın ödülünü ben alırım.

Yıllardır ekranlarda ağlayan kadın imajıyla hafızalara kazınan oyuncu Özlem Yılmaz, bir türlü ağlamaktan kurtulamıyor. Unutulmaz adlı dizide 5 sezon boyunca bol bol gözyaşı döken ardından yeni projesinde de ağlayan kadın olmaktan kurtulamayan Yılmaz şöyle konuştu:

“Rol gereği ağlamaya o kadar alıştım ki bana çok normal geliyor. Bazen sabahtan akşama kadar sette ağlama modunda oluyorum. Sürekli çekilen sahneler yüzünden gözyaşı namına bir şey kalmıyor. Son dönemde en çok gözyaşı döken oyuncuyum. En fazla ağlayan kadın ödülü verilse ben alırım. İnşallah yeni sezonda yüzüm gülecek.”

ROL ARKADAŞINI ÖVE ÖVE BİTİREMEDİ

Gerçek hayatta canlandırdığı karakterlerin aksine ağlamadığını belirten Özlem Yılmaz, “Duygusalımdır ama pek ağlamam. Özellikle öyle kamera karşısındaki gibi insanların önünde hiç ağlayamam” dedi. Rol arkadaşı Gürkan Uygun’u öve öve bitiremeyen Yılmaz, “Gürkan’ın oyunculuğu tartışılmaz. İnsan olarak da çok iyi biri. Rolündeki gibi sert bir adam değil. Piyasada Gürkan gibi egosuz adam bulmak çok zor” dedi.BUGÜN GAZETESİ

Özlem Yılmaz: En çok ağlayan kadın ödülünü ben alırım ile Benzer Yazılar:

4 Mayıs 2014 Saat : 3:02
  GENEL

Özlem Yılmaz: En çok ağlayan kadın ödülünü ben alırım Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------------------------------------------------------- ------   SPONSOR BAĞLANTI ------